Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Zamislite ono posle jedne "In corpore sano" ode Zumi Zuma Zimi, ili kako vec Gruzija 2008 decija evrovizija:D
 
Mene bi bio blam da se prijavim opet da sam Angelina, ali bože moj... Pitanje je zašto je pored toliko prijavljenih uopšte ušla u najuži krug.
Zasto bi bio blam? Devojka je fenomenalan kompozitor, jako muzikalna i talentovana. To sto je prosle godine pokusala sa pesmom koja joj ne lezi ne znaci da ce ove godine biti ista prica.
Blam treba da bude one kreature u vidu Lane i Alda i slicnih.
 
Znači peliminarno neka imena bi se mogla izdvojiti :

Angelina, Tijana Dapčević, Stefan Zdravković (ekstremno dobar world music) i ovaj dvojac sa Granda (to će biti vrlo vrlo neobično pop-etno- opera) i Boris Subotić (ako je spremio nešto zaista ozbiljno).

Mislim da među njima najrealnije može da bude pobednička pesma, ali ne mora ništa da znači.

Od nepoznatih i mladih snaga verovatno se Filari jako dobro spremio sa nekom kidalicom i plesom al ne verujem da može išta da napravi.

Nove Uraganke pa ajd da verujem donekle jer im je Antonoć radio pesmu,to bi trebalo da bude energično,ali ni u to ne verujem, nedavno su nas predstavljale tri devojke, ipak mnogo bolje od ovih.

Filip Baloš sa ovim što je do sada uradio mislim da neće biti prepoznat. To je dobro ali nije dovoljno.

Uostalom čućemo valjda pesme negde oko 10 februara, onda će sve biti daleko jasnije. Ne zaboravimo da svi oni prave otklone za beovizijsku-evrovizijsku pesmu jer su svesni da to treba ipak biti nešto što pali na prvu.
 
Na prvi pogled reklo bi se da je protraćena godina za neko veliko ime (Milica, Teodora, Sara, Edita,..) ali videćemo i poslušašemo pesme...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top