Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Meni ovo deluje sasvim pristojno.
Mislim, tu je i autor najbolje pesme Beovizije 2020. godine. "Niti" su razbile te godine. Deo je i autorskog tima za možda najbolju domaću pesmu prošle godine (Opet - Ljubičice). I ova nova Iva Lorens (Hej (nisi više isti)) je njegova kompozicija i odlična je.
Šareno je, a i treba nam samo jedna pesma.
Slažem se sa forumašima koji predviđaju da se od Baloša može očekivati nešto dobro.
I Luke Black takođe može da ponudi nešto pristojno. Zoe Kida je prošle godine imala jedan od 3 najbolja paketa (posle Konstrakte i Sare) - mogla bi i sada s harizmatičnom (iako meni ne naročito omiljenom) Tijanom da ubode dobru stvar. Dzipsii ima harizmu i to što je snimao do sada nije loše. Postoji i mogućnost da neko od nepoznatih iznenadi.
Nije mi ovaj spisak razlog za očajanje.
Moglo bi da bude dobro, a i da ne bude - igraćemo se svetlima. Ne bi nam bio prvi put. Svakakve smo gluposti slali.
 
Chegi i Braća Bluz možda igraju na kartu Moldavaca, harizma i veselo nešto, taman da kupe publiku. Niti je bila odlična pjesma, nešto još jače od toga bi bilo vrh.

Sad kreće mjesec dana cimanja oko toga kakve su pjesme, prelepo ali i ružno, čestitke. Sramite se
 
Mi se sad referiramo na neka imena i tako merimo ovaj spisak.
A onda šaltamo po YT njihove pesme, kao to bi bilo to otprilike, što je ustvari nebitno.

Nema nikakve sumnje da među ove 32 pesme postoje bar 2 koje su daleko iznad praga prolaska u finale i minimum neka sredina tabele.
To je ono naše već standardno.

Imam donkle utisak da će se desiti ista stzvar kao prošle godine. Forum i nacija i regija bruji o dve pesme , Sara ili Zorja al pobedi Konstrakta.

Šta je cilj i koji bi trebao biti cilj našeg izbora i razmišljanja na tu temu ?

S kojom pesmom od ponuđenih možeo izazvati najveći ŠOK na esc sceni, naravno u jednom pozitvnom smislu, iako je postalo jako diskutabilno šta je pozitivno a šta negativno. Na escu samo to pali.

To bi ove godine možda mogao doneti ovaj dvojac sa granda, bez obzira koliko to čudno zvučalo. Mislim da je to neka pop opera- parodija teatralnog tipa. Nešto zarazno za mase. Ako pak ne, džabe im.
 
Luke Black će pre ponuditi pesmu i nastup za TOP 5 na ESC nego Milica Pavlović ili Teodora Džehverović. one su mentalno i dalje u ruslani i romale romali.

e sad pitanje je hoće li Srbija tako nešto izabrati i hoće li on to ponuditi, ali ima tu još par zanimljivih imena.
 
Fenomen bi mogao da zvuci dobro, vidim da je medju autorima ootpisan Dragisa Basa kog vec dugo prizeljkujem na nasem izboru. Radio je Konacnu odluku za Milicu Todorovic i Najgoru za Natasu Bekvalac.
 
Od ponuđenog, da.
2019. mi je jedino Bella bila mogući izbor nakon nastupa uživo, 2018. Svatovi upropašteni nastupom.
I jedne i druge godine je bilo par pesama koje su mi više svidele, ali avaj nećemo više da spamujemo da ne bi dobili po njuškama.
 
Luke Black će pre ponuditi pesmu i nastup za TOP 5 na ESC nego Milica Pavlović ili Teodora Džehverović. one su mentalno i dalje u ruslani i romale romali.

e sad pitanje je hoće li Srbija tako nešto izabrati i hoće li on to ponuditi, ali ima tu još par zanimljivih imena.
Performans za Seceru bas i nije u eri Ruslane, a ubedjen sam da bi takvim nekim paketom pokusala.
 
I jedne i druge godine je bilo par pesama koje su mi više svidele, ali avaj nećemo više da spamujemo da ne bi dobili po njuškama.

Ma nije to spam valjda 😄
Konačni izbori tih godina su bili kao da sam ih ja izabrao tako da se ne žalim, ali svakako, ne slažu se svi oko toga, što je normalno
 
Fenomen bi mogao da zvuci dobro, vidim da je medju autorima ootpisan Dragisa Basa kog vec dugo prizeljkuhem na nasem izboru. Radio je Konacnu odluku za Milicu Todorovic i Najgoru za Natasu Bekvalac.
Ali Dragiša Baša. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
To mi zvuči kao Raja, Gaja i Vlaja maznuli neku stvar od Egipćana.
 
Definitivno je nesto totalno drugacije od Origamija i jedva cekam da cujem.
 
Konstantna priča o Luki kao o nekom potencijalu. Zaboga miloga ne može neko biti potencijal 10 godina, nakon tolikog vremena on prestaje biti potencijal i postaje nebitan ili blaže rečeno neuspješan.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top