Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Tićoni kad izgubi na PZE, pa je stave da bude žiri za ESC:

giphy.gif
 
On jeste bila malo kurčevita u tim najavama, kako ide da pobedi sebe i druge, ali kapiram da je to u službi ciljanog dizanja samopouzdanja posle onog raspada prošle godine. Meni je od starta top 5, želim joj da pokida, zatvorili je u led bojler ili ne. Verujem da zna šta radi.
 
Bože koliko je sve ovo presmešno, nedeljama ovde pišete jedno i onda je bukvalno dovoljno da pevač obuje štikle i mišljenje se potpuno menja, nastaje hajp. Podsetite me naredne godine da ne posećujem forum do pre par dana pred takmičenje jer ovako se stvarno svi blamiramo sa komentarima, samo pokazujemo koliko pesme suštinski jesu nebitne na jednom ovakvom takmičenju. I da, sad će ova da dođe sa LED ekranima i odjednom će "Lanac" biti umetnost od pesme. Pa neće.
 
Bože koliko je sve ovo presmešno, nedeljama ovde pišete jedno i onda je bukvalno dovoljno da pevač obuje štikle i mišljenje se potpuno menja, nastaje hajp. Podsetite me naredne godine da ne posećujem forum do pre par dana pred takmičenje jer ovako se stvarno svi blamiramo sa komentarima, samo pokazujemo koliko pesme suštinski jesu nebitne na jednom ovakvom takmičenju. I da, sad će ova da dođe sa LED ekranima i odjednom će "Lanac" biti umetnost od pesme. Pa neće.
Bravo!
 
Bože koliko je sve ovo presmešno, nedeljama ovde pišete jedno i onda je bukvalno dovoljno da pevač obuje štikle i mišljenje se potpuno menja, nastaje hajp. Podsetite me naredne godine da ne posećujem forum do pre par dana pred takmičenje jer ovako se stvarno svi blamiramo sa komentarima, samo pokazujemo koliko pesme suštinski jesu nebitne na jednom ovakvom takmičenju. I da, sad će ova da dođe sa LED ekranima i odjednom će "Lanac" biti umetnost od pesme. Pa neće.
More, zato ja uz Tikicu od STARTA do FINIŠA, nema laži, nema prevare.. 🤩🤭😌
 
Bože koliko je sve ovo presmešno, nedeljama ovde pišete jedno i onda je bukvalno dovoljno da pevač obuje štikle i mišljenje se potpuno menja, nastaje hajp. Podsetite me naredne godine da ne posećujem forum do pre par dana pred takmičenje jer ovako se stvarno svi blamiramo sa komentarima, samo pokazujemo koliko pesme suštinski jesu nebitne na jednom ovakvom takmičenju. I da, sad će ova da dođe sa LED ekranima i odjednom će "Lanac" biti umetnost od pesme. Pa neće.
Pa niko te ne tera da čitaš i učestvuješ u konverzaciji? Svako može da hajpuje šta hoće i kad hoće, ne vidim problem stvarno.
 
samo pokazujemo koliko pesme suštinski jesu nebitne na jednom ovakvom takmičenju. I da, sad će ova da dođe sa LED ekranima i odjednom će "Lanac" biti umetnost od pesme. Pa neće.
Kome je pesma bila top, njemu će i ostati visoko. A ne vidim problem da nekog drugog ta ista pesma malo štipne kada vidi (dobar) nastup.

Ne razumem ovakve primedbe?
 
Ne znam tacno sta se desilo sa probama, ja sam u Angellinu verovao jos na pocetku kad je izasla pesma.
Ih i ti si mi kao iz 🇲🇰, Todevsku ništa da podržiš...meeeeeh...nepismen si.. 🤪🙃😉
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top