Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Mislim ja ću prvi podržati Džipsija na štiklama i već mogu da ga zamislim jer je iconic, ali ja to mogu da kažem jer mi je "Greh" od prvog dana super pesma. Da mi je pesma sh*t, ne bi ni to moglo da je spasi.
 
Mislim ja ću prvi podržati Džipsija na štiklama i već mogu da ga zamislim jer je iconic, ali ja to mogu da kažem jer mi je "Greh" od prvog dana super pesma. Da mi je pesma sh*t, ne bi ni to moglo da je spasi.
Pa onda ne znam sta pokušas da kazes...
 
Mislim ja ću prvi podržati Džipsija na štiklama i već mogu da ga zamislim jer je iconic, ali ja to mogu da kažem jer mi je "Greh" od prvog dana super pesma. Da mi je pesma sh*t, ne bi ni to moglo da je spasi.
Lanac nije shit pesma. Greh nije shit pesma. Igorova koju si pomenuo jeste, i to je tako
 
Pa kako je Greh veća umetnost od Lanca?!
No Way Wtf GIF by Harlem
 
Pa onda ne znam sta pokušas da kazes...
Samo to da je smešno potcenjivati nečiju pesmu nedeljama i onda kao Džipsi top 3 jer će nositi štikle, stvarno ne znam kako ne vidiš moju poentu...
 
Ja bih da se svi predstave sa potpuno drugim pesmama i da to bude najveće iznenađenje festivala 💃🏻💃🏻💃🏻
 
Šta se smejete, intervijuisali baba Lepu u jutarnjem programu ona je redovna kod moje babe u gostima. Srećom pa moja baba ćuti i ne blamira se na tvu. Celo selo je digla na noge izjavama. Al bilo je slatko. I nas neko da se seti 😊
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top