Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Ja se iskrenk bojim za onog tviteraša što objavljuje detalje sa probi, RTS-ovci ne vole insajdere.

Već mogu da zamislim tekst u sutrašnjem Blicu: "Teško pretučen mladić pronađen na teretnom ulazu u RTS centar na Košutnjaku, na ispitivanju policiji rekao da se seća samo da je osoba koja ga je prebila imala dugu plavu kosu i da mu je spomenula neku klopku".
A onda tu osobu pritvore i zbog prebijanja i zbog finansijskih malverzacija 😂😂
 
Pošto mi je Filip ispao iz igre, a Princ svakako nije ni imao neke šanse, gledam PzE opušteno kao FSC. Bez ikakvih očekivanja, samo uživanje u drami i vašim turbo nervnim slomovima. 🥰
 
Meni je zaista jako drago ako se Endzi vratila da pokida. Zasluzila je. Divna je kao osoba, lepe pesme ima sta god govorili. Zasluzila je!

A Lanac ce mi i u ovom izdanju biti hit leta. Drugaciji je od Origami u smisli, razradjeniji malo, sa ne tako pitkim refrenom, ali daleko od losijeg. Aranzman je odlican. Potovo sklonite mi suze nije gotovo ☺️☺️☺️
 
Pre će Olivera sama da predstavlja Srbiju na ESC nego što će Nađa i Egret ući u Top3, iako su im pesme dobre.
Olivera je sociolog i slušaće glas javnosti, nakon polufinala. Pod uslovom, da je pre finala ne smene.
A uvek ima neposlušnih članova žirija, koji glasaju po svome.
 
Srećna PZE nedelja svima koji slave!
Dance Reaction GIF
 
461 strana za gotovo izvestan flop, ne mogu 😭

Ne samo da su utisci stranih fanova o PZE prilično mlaki, nego su i utisci domaćih fanova otprilike isti. Nisam naišao na osobu van ovog foruma koja je zapravo uzbuđena za ovaj izbor.

Objektivno je slab izbor i nijedna od ovih pesama nema evrovizijski potencijal osim možda Samo mi se spava, koja bi uz dobar nastup mogla da se se prikrade levoj strani tabele.
 
Where do we go now? To Liverpool
You and I
Beautiful
Where do we go now? To Liverpool
Shine so bright,
In Liverpooool...
😌🤩
 
Pošto mi je Filip ispao iz igre, a Princ svakako nije ni imao neke šanse, gledam PzE opušteno kao FSC. Bez ikakvih očekivanja, samo uživanje u drami i vašim turbo nervnim slomovima. 🥰
Zašto Filip ispao iz igre?
Kevin Hart Crying GIF by Team Coco
 

Attachments

  • B917B9C4-60E0-435C-B793-6273F6D479C7.jpeg
    B917B9C4-60E0-435C-B793-6273F6D479C7.jpeg
    27 KB · Views: 3
  • 86ED4037-2553-49D3-A377-F565D5D76B0F.jpeg
    86ED4037-2553-49D3-A377-F565D5D76B0F.jpeg
    10.7 KB · Views: 3
  • 7EF59F2F-00F1-472C-8D8A-D76E1B6E823D.jpeg
    7EF59F2F-00F1-472C-8D8A-D76E1B6E823D.jpeg
    10.1 KB · Views: 2
  • C4E057FC-25A0-47D4-BDBE-17450BE1E357.jpeg
    C4E057FC-25A0-47D4-BDBE-17450BE1E357.jpeg
    61.2 KB · Views: 3
@Regulus o čemu pričaš? Bukvalno jedno od najjačih NF ove sezone po mišljenju ALESIJE MIŠEL.
Nemam objašnjenje ovakvog fenomena.

Alesija se ove godine zagrejala za Srbiju, ne znam šta joj je. Pretpostavljam da se smuvala sa nekim Srbinom u poslednje vreme pa je i dalje u fazi medenog meseca.
 
Ja se iskrenk bojim za onog tviteraša što objavljuje detalje sa probi, RTS-ovci ne vole insajdere.

Već mogu da zamislim tekst u sutrašnjem Blicu: "Teško pretučen mladić pronađen na teretnom ulazu u RTS centar na Košutnjaku, na ispitivanju policiji rekao da se seća samo da je osoba koja ga je prebila imala dugu plavu kosu i da mu je spomenula neku klopku".
Umrecu
 
Samo to da je smešno potcenjivati nečiju pesmu nedeljama i onda kao Džipsi top 3 jer će nositi štikle, stvarno ne znam kako ne vidiš moju poentu...
Hmmm, da je Konstrakta imala igrače kao Ana Nikolic za Romale Romali, da li bi pobedila na PZE prošle godine?
 
Pošto mi je Filip ispao iz igre, a Princ svakako nije ni imao neke šanse, gledam PzE opušteno kao FSC. Bez ikakvih očekivanja, samo uživanje u drami i vašim turbo nervnim slomovima. 🥰
Eto, niko ga nije pomenuo na tviteru - automatski, na ovom forumu on je ispao iz igre. Pre-sme-šno.
Promenićete mišljenje još pet puta do srede. Sklonite suze, nije gotovo.
 
Eto, niko ga nije pomenuo na tviteru - automatski, na ovom forumu on je ispao iz igre. Pre-sme-šno.
Promenićete mišljenje još pet puta do srede. Sklonite suze, nije gotovo.
Pa niko nije mrdnuo nakon njegovog nastupa. 😭
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top