Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
VESELI SE SRPSKI RODEEE
vesna-rivas.gif
 
461 strana za gotovo izvestan flop, ne mogu 😭

Ne samo da su utisci stranih fanova o PZE prilično mlaki, nego su i utisci domaćih fanova otprilike isti. Nisam naišao na osobu van ovog foruma koja je zapravo uzbuđena za ovaj izbor.

Objektivno je slab izbor i nijedna od ovih pesama nema evrovizijski potencijal osim možda Samo mi se spava, koja bi uz dobar nastup mogla da se se prikrade levoj strani tabele.
ljubav-navika.gif
 
Ma dobro mogu da budu i plesaci Ivane Jordan iz Lazarice, samo je poenta da ipak nastup čini dosta 🤷🏻‍♂️
Da, da, samo imam traumu jer na Tviteru je Romale, romali i dalje vrhunac naše Evrovizije.
 
Nemam objašnjenje ovakvog fenomena.

Alesija se ove godine zagrejala za Srbiju, ne znam šta joj je. Pretpostavljam da se smuvala sa nekim Srbinom u poslednje vreme pa je i dalje u fazi medenog meseca.
Pišu da je izjavila da ima partnerku i da imaju dete.
 
Inace nastup Hurricane je valjda neka kopija Chromatice tj onog spota Stupid Love lol
 
BTW novi info: Dzipsii je odustao od štikli jer mi je na probi pukla stikla…džaba smo pisali poslednje 3 strane, i džabe se Zucker nervirao…
Najjači univerzum ikadaaaaaaa
 
BTW novi info: Dzipsii je odustao od štikli jer mi je na probi pukla stikla, pa je to bio znak… džaba smo pisali poslednje 3 strane, i džabe se Zucker nervirao…
O ne, odjednom ta pesma nije ništa specijalno :(
Exactly my point.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top