pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Za Bejbu su baš podeljena mišljenja, meni je baš drago zbog prolaska, samo kada bi moglo bez efekata
 
ali riblje oko......
riblje oko.png

izgleda kao kada upalim sadržaj na incognito tabu:censored:

Inače ovaj spot je bukvalno kako zapadnjaci zamišljaju da su sve žene istočno od Berlinskog zida (da ne koristim grublji izraz)
taman da se nadovežem na jedan moj komentar sa početka ove teme kada je "Bejbe, ic kajnda krejze" još bila fetus, pre svih drami
 
Bogami izgleda se poljska dijaspora više "ne ljuti" na ovo, pregledi, komentari i lajkovi samo cepaju, a i ovde ih je Bogami došlo dosta iz UK i Irske, a ima ih vala, ne zna im se broja u UK i Irskoj, ceo zapadni deo grada Corka u Irskoj se zove "Little Poland"... Da se ne ponovi Michal Szpack.. 🤭
 
To ti kažem, odljutili se sad, ide podrška sutra veče, bar 50 bodova publike, dovoljno da izbjegne poslednjih par mjesta. A očekujem i od Srbije da dobije neku siću možda
 
Bejba preko pola milke za 11 sati, Poljaci kao mi Balkanci po tom pitanju
 
Da ne bude da stalno kritiziramo Bejbu, ugodno me iznenadilo gledajući pressice kakvo fino divani engleski. Priznajem da sam imao određene...predrasude... :)
 
Da sam mogao da glasam sinoć glasao bih i za nju. Meni bilo top ovo, grmi djevojka
 
Ovo je bilo uzas, pesma iz 2003, ona operisana od harizme, morali su dance break iz profila da snimaju da se sto manje vidi da je ne biva.
 
Očekivan prolazak ali sad kad je zvanično da priznam da sam zaplakao kad su je prozvali. Njena radost, iskrenost i neiskvarenost koje su joj se ogledale u očima prilikom prolaska su dotakli i najhladnija srca, siguran sam.
Lutkice uspeli smo, imaš Evropu na dlanu!!! 🤗 :love:
 
@Endrega ulepšavaš mi bitisanje na forumu, ko ne skonta koliko je on sarkastičan i ironičan onda nije položio test 🤣🤣 obožavam komentare
 
Back
Top