pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Slatka je, postala mi je guilty pleasure i bila mi je među finalistima u 2. pf, na kraju mi je drago što je prošla.
I meni je drago. Od starta mi se pesma dopala, a to sto nije bila dobra, sta sad. Za mene je sasvim zadovoljavajuce da je mogu slusati. Ono sa NF suvisno mi je ponovo komentarisati.
Mislim da sigurno izbegava bottom 5, a uz veliku srecu mozda se docepa 15. mesta.
 
Blanka uletela na češku Viral Spotify listu. Zaninljivo i da je Jan isto, samo dva mesta ispod 😁
 
Kao što sam najavljivao nije prošla nezapaženo. :love: Top 10 na TVT i top 3 u pf su zaista impozantni. Na nju sam ponosan što je pokazala svima koliko je jaka u svakom smislu. Da jedna tako mlada devojka, na početku karijere, koja je u sve ovo ušla srcem bude magnet za tolike izlive mržnje, ostavilo me je bez teksta. Uspeh se ne oprašta i zato treba biti još ponosnija na sebe.
Ja lično sam veoma zadovoljan što nisam dozvolio da mi negativni komentari naruše percepciju koju imam o pesmi i do samog kraja sam ostao dosledan i siguran da će Bejba proći odlično. Jednostavno je to ono što pali masu. Mnogi su se smejali ali sad vidimo da je i rezultatski pojela mnoge "favorite" za večeru. Dve godine uzastopno u top 10 na TVTu, zna TVP sta radi, samo nek nastavi u ovom pravcu jer im odlično ide.
 
Ovde se zapravo i prikazao sav neukus tvt-a. Bilo šta prokomentarisati za ovu wannabe zvezdu je suvišno.
 
Jedan od boljih memeova ove godine, pjesma i nastup užasni, a ona lagano 81 bod na tvt, aktivirala se dijaspora za ovu lujku očito, na žiriju očekivano propast, 19. mjesto nakraju previsoko, sve u vezi nje i ove priče mi je presmiješno, Bejba queen of the memes, you will be remembered 🙏
 
Ishejtovana je samo zbog načina na koji je pobedila, nego zbog pesme. U bilo kom drugom slučaju ne bi bilo ovoliko hejta i to je činjenica. Ova pesma jeste bejzik ali imamo ih svake godine i nikada nisu toliko pljuvane - što je takođe činjenica.
Mene uopšte ne interesuje kako je pobedila u Poljskoj, pesma je zabavna, lagana, slušljiva... i drago mi je da je prošla skroz pristojno na ESC-u.
 
Ishejtovana je samo zbog načina na koji je pobedila, nego zbog pesme. U bilo kom drugom slučaju ne bi bilo ovoliko hejta i to je činjenica. Ova pesma jeste bejzik ali imamo ih svake godine i nikada nisu toliko pljuvane - što je takođe činjenica.
Mene uopšte ne interesuje kako je pobedila u Poljskoj, pesma je zabavna, lagana, slušljiva... i drago mi je da je prošla skroz pristojno na ESC-u.
Potpisujem.

Mene danas ljudi pitaju zašto je ispod njenog spota toliko pljuvačine, objasnio im, oni u fazonu aha ma da žiri ne treba nigdje da glasa oni zeznu stvar i to je to.

Nije ni prva a ni poslednja kojoj je možda naštimana pobjeda i odlazak na ESC, ne kažem da je to opravdanje, ali mislim da su baš pretjerali sa onim silnim prozivanjem, koje je očito njoj dobro došlo jer je prebacila to u svoju korist.

I zato kažem - bravo Bejba!

P.S. naletih na TW juče na priču kako joj je brat baš pro-ruski nastrojen a Ukrajina joj dala 12 u tvt...
 
Back
Top