pl Poljska 2024: Luna - The Tower

Зашто се њој не би десило што и Тијани 2017, има дијаспору за твт али Чаба, недовољно
 
I sto je najgore, vrlo lako moze da prodje u finale i uzme mesto nekoj boljoj pesmi.
 
Ma pesma ima da potone posle Baby Lasagne, ja ne verujem u prolaz ove pesme uprkos dijaspori koja se pominje. Previše je besciljno njanjava.
 
Poljska postala meme na euroviziji, koji likovi, ja pjesmu volim, ali mislim da ne zaslužuje prolaz. Doduše ne mogu je definitivno otpisat zbog te famozne dijaspore, prilično im se posrećilo sa državama koje su s njima u pf
 
Meni bi bilo tragikomično da u ovako slaboj konkurenciji ispadnu, a prošle godine s onim krindžem bili treći u polufinalu
 
Dijaspora je sasvim dovoljna da ova čovečija ribica od pevaljke prođe dalje. I tako
 
Pojeo sam svoje gomno ali u ovom polufinalu bi dobro došao žiri 😂
 
Meni ovo ko neka osrednja pesma Tejlor Svift.
Pevanje kriticno... nastup kich... ona ne bas lepa pojava...
Za ispadanje!
 
^ Ovo mnogo smislenije i lepše izgleda, a uz dodatak malo boje bilo bi odlično.
 
Ma meni je dobro i bez boje ovako, jer kao šah, crno bijelo, ima smisla, ali eto moraju oni izvodit ludosti, uopće mi se ne sviđa ono šta sam vidio dosad na probama, a pjesma mi je u top 15
 
Baš mi je zvučala loše na ovoj drugoj probi, kao da se muči sve vreme. Ni nastup mi ne štima, previše je kičast. Iz prve polovine, ovo mi je u ovom momentu najbliže ispadanju.
 
Back
Top