pl Poljska 2024: Luna - The Tower

Ovo kao najbolja proba dana? Ne deluje mi iskreno, ali ok. :sneaky:
 
Dosadni su Poljaci sa reklamom za pesmu smaraju .
 
Smara. Ova agresivna kampanja 10 dana pred ESC meni uvek izazove kontra efekat.
 
Prelepo sve izgleda. Ostace upamcena. Nadam se da ulazi komotno u finale. Sad jedini je problem sto su svi jaki vizuelno, ili favoriti nastupaju od prvog do sedmog. Nesto ne verujem da se mogu svi provuci, ko ce izvuci deblji kraj, nadam se ne mi, bojim se za Litvaniju, iako bih ga voleo u finalu, nekako me vise brine najslabija karika u lancu uptempo pesama (u ovom slucaju - maternji, nastupa sa trece pozicije izmedju balade i vestice koje ce se mozda vise istaci, a pf otvara banger na engleskom, posle vestica Ukrajina koja nema sanse da ne prodje, pa ovo, pa Hr koja isto nece ostati u pf.
 
Pa ona ima daleko najviše pregleda na prvoj probi. :O Izgleda da će Poljaci i ovaj put masovno glasati...

Mislim oni su rasprostranjeni po cijeloj Evropi, sama poljska dijaspora ima moć svoju pjesmu ugurati u finale
 
Ne znam baš. Istu tu dijasporu imali su i 2018, 2019, 2021, kao i godinama ranije, pa su ispušili.
 
Postala mi je prvi post kad god udjem na Fejsbuk. Mislim da nema uzaludnije bačene pare od Fejsbuk reklama za ESC.
 
Svidela mi se na prvo slusanje a sada mi je opsti utisak poprilicno izbledeo. Tome su doprinele takodje i pomenute reklame.

Pomislio bi covek da joj SNS radi kampanju.

Mislim da prolazi u finale ali da se tamo nece previse proslaviti.
 
Izašao i njen isečak. Jeste kičasto, ali vidi se napredak u odnosu na prethodne dve godine :D
I ovo mi jako vuče na JESC.
 
Obožavam

Screenshot_20240501_174547_com.huawei.browser_edit_444861564989828.jpg

Ali gdje su Mala nevjesta efekti???????
 
Uhhh, vokali nisu dobri, čak ni sa popriličnom količinom autotjuna i nasnimljenih vokala koje su Šveđani dozvolili.

Kul je ova iluzija gde izgleda kao da je na konju. Trebalo mi je par sekundi da skontam da leži na podu.
 
Back
Top