pl Poljska 2024: Luna - The Tower

Litvancu stajling radio Worf iz Zvezdanih staza, fok je za Poljakinju bila zadužena Zelda iz Moćnih rendžera
 
Originalnije je od ove s kojom se takmiči, mističnije. Taman za FSC.
 
Luna zbog bolesti nece nastupiti na pre-parties u Holandiji i Švedskoj 😏
 
Pa ja jesam, nadao sam se da ce nastupiti veceras i da cu videti uzivo.
 
Nakon što sam vidio slike sa poljske probe, čini mi se da imaju sličnih momenata nekih sa Lazanjom tako da bih možda Lunu za sad otpisao za finale, poješće ju Ukrajina i Hrvatska
 
Jest da djeluje da su opet nabacali 84848494 stvari više nego što je potrebno (jedva čekam indian soap opera efekte), ali svidja mi se čak
 
Deluje solidno nastup, e sad... ogroman je hendikep što je između dva glavna favorita polufinala. Nisam ni siguran da će dijaspora pogurati dovoljno. Borderline NQ iako i dalje volim i slušam pesmu.
 
Voleo bih da se ušunja u finale, slatke su mi i ona i pesma...tj. verovaću da hoće, a naročito kada se setim da je Blanka bila 3. u pf 😅
 
Blanka je makar imala brzu i melodicni pesmičicu da privuče glasače, plus i fizicki solidno izgleda, makar je bilo pevljivo.

Ovde je sve neprimetno izgleda, osim nastupa koji ces morati da vidis izgleda hteo ili ne hteo
 
Pa slicno ce i ona proci, imaju glasace iz Nemacke, Irske, Francuske, GB, Ukrajine, Litvanije…nisu mogli u bolje pf upasti 🤭
 
Tešim se bacajući šejd, jer ni u ludilu nisam pomislio da onakva pesma može biti u vrhu polufinala.
 
Meni se ovo dopada, vidi se da ima dosta dešavanja na sceni. Nadam se samo da neće biti previše AR efekata 😅
 
Back
Top