pl Poljska 2024: Luna - The Tower

Auuu al su sahranili Editu Gorniak!! 😱

Pa da, režim se promenio... 😌🤭
 
Ne znam jel su nameštali ili ne, ali imati ovakav interni izbor gde pet ljudi odlučuje o pesmi (uglavnom radio voditelja) je potpuno neprimereno.
 
Obožavam Luna - "The tower", tako mi je lowkey scandi schlagerish, a u modernom duhu....koliko se nadam da je dobro uživo! ❤️🤍
 
I meni se sve više sviđa. Ne znam kakva je live, ali ovo jednostavno mora uživo da bude maltene kao u studijskoj verziji, inače grl baj.
 
I meni se sve više sviđa. Ne znam kakva je live, ali ovo jednostavno mora uživo da bude maltene kao u studijskoj verziji, inače grl baj.
A inace je Blanche bilo fanatsticno uzivo! 🤭
 
A inace je Blanche bilo fanatsticno uzivo! 🤭
Daleko od toga, pogotovo u pf. U finalu znatno bolja, ali verujem da je na dobar plasman uticao u status favorita, što kod Lune nije slučaj.
 
Daleko od toga, pogotovo u pf. U finalu znatno bolja, ali verujem da je na dobar plasman uticao u status favorita, što kod Lune nije slučaj.
Blanka je bila konstanto na ivici za kvalifikaciju po kladionicama...a u Lverpulu se o njoj pricalo mahom kao o nekom ne nece u finale, na kraju je bila 3. u pf..videcemo...
 
Blanka je bila konstanto na ivici za kvalifikaciju po kladionicama...a u Lverpulu se o njoj pricalo mahom kao o nekom ne nece u finale, na kraju je bila 3. u pf..videcemo...
Ma ja mislio da misliš na Belgijanku Blanche iz 2017. :ROFLMAO: Kaži Bejba da te ceo svet razume. :LOL:
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ja zaboravio da su Poljaci promenili režim.
 
Ima li ikog u Srbiji ko nije zaboravio da se režim može smeniti? :ROFLMAO: :cry:
 
Meni je ovo pretanko i antikompetitivno totalno, najiskrenije... Nekako je pjesma previše ravna i bez ikakve kulminacije, sve u jednom tonu i kao da se radi o soundtrack-u za neku nebitnu seriju na Fox life-u što ide subotom popodne, uostalom i sama pjevačica mi iz nekog razloga odaje utisak bezličnosti.

Ovako nešto nisam nikad očekivao da bi Poljska mogla poslati, kod mene na listama su uvijek šarali iz krajnosti u krajnost (od top 5 do bottom 5) i vazda su izazivali neku emociju u meni bilo da pošalju neki kič koji mi vremenom postane guilty pleasure bilo da se pojave sa nekom ozbiljnom baladetinom na koju otkinem, ovo mi je samo mlako i to je sve. 💁‍♂️

Po pitanju plasmana, pa za finale će svakako biti klimavo iako imaju Britaniju, Litvaniju i Ukrajinu, da bi se izdvojili u prilično jakoj konkurenciji moraće zasukati rukave i osmisliti nesvakidašnji nastup a ja trenutno i nisam baš nešto optimističan.
 
Koliko mi se dopada stil oblačenja, svi stajlinzi koje sam video su joj vrhunski...izgleda da ima i love, neki komadi grderobe koje sam video su baš skupi!
u svakom slučaju svetski...
 
Koliko mi se dopada stil oblačenja, svi stajlinzi koje sam video su joj vrhunski...izgleda da ima i love, neki komadi grderobe koje sam video su baš skupi!
u svakom slučaju svetski...
Zanimljiva pojava samo da je jača pesma..
 
Uh Poljska. Ovo nije loše, ali nije ni sjajno. Estetikom mi izgleda kao baby Raiven, jedva čekam da vidim kakvi će im biti nastupi i da li će biti konkurencija jedna drugoj zbog toga. Očekujem pristojan nastup i nezasluženi plasman u finale zbog jake poljske dijaspore. Tuga što se nalazi u prvom polufinalu i što ćemo verovatno izgubiti neku jaču pesmu u finalu.
 
Back
Top