pl Poljska 2024: Luna - The Tower

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Joined
2 Feb 2022
Messages
1,270
Points
118
ktZ9Our.png

Poljski javni servis TVP je objavio da će njihova predstavnica na Pesmi Evrovizije 2024. godine u Malmeu biti Aleksandra Katarzyna "Ola" Wielgomas poznatija kao Luna.

Luna je rođena 28. avgusta 1999. godine u Varšavi a na poljskoj muzičkoj sceni je aktivna od 2018. godine. Do sada je objavila 1 studijski album, 1 EP i 23 singla, a iza sebe ima i saradnju sa imenima poput Justyne Steczkowske i Miss Monique. Njen muzički stil možemo okarakterisati alternativni pop sa primesama elektronike.

Pored muzike, voli astrologiju, filozofiju, slikarstvo, ekologiju i modu, a najveći uzori su joj Nick Cave i čuvena islandska pevačica Björk.​

poland-2024-luna.jpg


Luna - The Tower

 
Last edited by a moderator:
Meni je ova pesma jako fina. Generična jeste (a koja danas nije), ali opet mi je baš prijala na prvo slušanje. Malo mi je nepredvidivo kako će izgledati i zvučati uživo, pa mi je malo nezahvalno za predviđanje, ali uzimajući u obzir dosta jaku poljsku dijsasporu, mogla bi ući u finale. Svakako bolji izbor neko messy veštica Justina.
 
Pesma bi mogla imati vise umfa, genericna je kao sto Djole rece pa ne znam koliko bi se isticala jer nema nesto po cemu se ili istice ili "pop offuje". Iskreno, preferirao bi da su poslali Witch-Er ali Poljska je poznata po tome sto ima cudne izbore. Svakako mi se vise svidja od prosle godine, barem zna engleski. :LOL:
 
Samo okej pjesma, kontam da će se utopiti u pf-u
 
Skroz ok pesma bolje da su poslali Justyna .
 
Okej je, ali za finale će biti potreban nastup kome će ova pesma biti samo soundtrack.
 
Okej je, ali za finale će biti potreban nastup kome će ova pesma biti samo soundtrack.
Tesko ce sa ovim Poljska u finale posto nastupaju u prvom delu sf 1 .
 
Simpatična je pesma, iako malo tanana na momente. Mada, u odnosu na prošlogodišnju Poljsku, meni je ovo je pobednička pesma lol

I dalje sam u šoku da je Blanca sa onakvim kršem bila treća u polufinalu -> O GOSPO DRAGA.
 
Pošto je Luna, iskakat će mjesečeve mijene oko nje
Naravno, bez punog mjeseca, da ne bi palo još jedno kopiranje Filipa Balosxa
 
Od prvog do zadnjeg takta i njenog vokala baš takav kakav je, pesma je teška iritacija za zdrav razum odrslih osoba .
Meni je ovo nepojavno-teški non event a zvuči beskonačno zaglupljujuće.
Želim im ostanak u PF.

Objektivno , nekim magijama će završiti u finalu a onda očekujem desnu stranu tabele od 17 do 22 pozicije.
 
Pa šta znam, okej je. Pesmičica. Nit smrdi nit miriše. A i ona deluje čudnovato. Plus režimulja
 
Justyna mi i dalje na YT iskače, promocija! 🤭
 
Back
Top