pl Poljska 2024: Luna - The Tower

Na prvu loptu ovo mi se jako sviđa. Nadam se da prolazi u finale na escu.
 
Minipop

fdJrltp.jpeg
 
Koliko želim da ova mica mawa režimska pevaljka prođe u finale 😍 ...jedina režimska pevaljka koju podržavam ove esc sezone
 
Pa valjda više nisu režimski lol Javni servis je oslobođen na izborima.
 
ослобођен Курте, да дође Мурта... :D
 
Pa valjda više nisu režimski lol Javni servis je oslobođen na izborima.
Pa mala Luna je režimulja sadašnje ( nove) vlasti 😂 . Vlast se jeste promenila, ali način izbora je ostao isti. Moraš biti podoban za TVP, koja god da je stranka na vlasti 😂
 
Srušio nam se Sneško o istočnoevropskoj smeni vlasti i cvetanju ruža preko noći! 😭 😂
 
Ne znam, nisam bas pratio njenu karijeru, mada ne verujem da je ona pobedila samo znog toga sto je TVP podrzava, obzirom da je i Edyta Górniak bila prijavljena, a mnogo vise je rezimska pevaljka, mogli smo to da vidimo i na proslogodisnjem nacionaln izboru 😉
 
Ali Edyta Gorniak je iz stare vlasti! 😂
 
Jeste, ali nova vlast je od nedavno, nisu stigli sve da izmenjaju jos i da nadju svoju pevaljku za ESC-u. Necemo preterivati 🤪
 
Sta je smesno @Mrm, pitam?
pa cela situacija i šta moramo da raspravljamo, više je jadno i bedno nego smešno, zapravo... to da pevaljke za esc idu uz vlast i promene vlasti...
 
Ne znam ko se raspravljao, bio sam pitan i odgovorio sam to sto ja znam.
Znam ko su bile predhodne rezimulje i to mogu da potpisem, za ovo nemam pojma ali ne verujem da je rezimski.
 
Last edited:
ne mislim u smislu da se raspravlja svadja, nego u smislu da se govori o tome, smesno mi je to celo, oko smena rezima, podobnih pevaca itd...zar nije smesno?
 
Back
Top