pl Poljska 2024: Luna - The Tower

Ovo mi je vjerojatno ukupno gledano najveći grower sezone - inicijalno mi je bila meh/okay, ali s vremenom mi je postala baš dobra. Plus mi je ona tako neobična skroz simpatična i slatka, volio bih da izbore nekako, ali za sad djeluje da će biti baš teško
 
Simpatično je ovo, mislim da će ući u top 10 polufinala ipak
 
Meni je pesma super od starta i jedna mi je od nasjlušanijih ove sezone. U kontekstu ESK-a mi je baš enigma, za sada mi deluje da će baš biti kritično za finale.
 
Fina je, ali nekako previše radijska za takmičenje.
 
Glavni problem je što nema nekog prostora za upečatljiviji nastup.
 
Ok pesma, ako se aktivira njihova dijaspora može da se provuče u finale
 
Simpatična joj je boja glasa i pesma je interesantno krenula, ali refren me je razočarao. Ne smeta, onako je i atmosferična, ali melodija mi ne leži. Nije ni tekst u skladu sa muzikom. Videćemo...
 
Video sam da je izašao revamp i da su podeljena mišljenja. Uprkos svemu ja je vidim u finalu zbog jake dijaspore.
 
U principu, drugo polufinale ispade jace od prvog. Zavaravaju nas Hrvatska i Ukrajina.
 
Nije to cudno, tipicna radijska pesma. Na pocetku nisam bio odusevljen izborom, jer nije bila evrovizijska, ali i meni je bas skocila i cesto poslusam. 🤭
 
Meni se od početka dopada, do te mere da mi je u top 10, ali mi ipak deluje ESK nekonkurentno i vrlo upitno za finale.
 
Back
Top