pt Portugalija 2022: MARO - Saudade, Saudade

@Donald Trump

Da nisi pomešao 2018. i 2019. godinu, ne sećam se da su fanovi baš voleli nešto preterano 2018., a 2019 mislim da jesu...
 
Ne verujem. Napisao je da je "smorčina", a Telemoveis, kakvo god neko imao mišljenje o toj pesmi, teško može da stvori takav utisak.
Mada, i ja se ne sećam da su fanovi stvarno voleli O jardim.
 
Mislio sam na O jardim. Ne znam, koliko se sjećam sasvim je fino kotirala prije ESC-a.
 
Meni je Portugal toliko brutalna ESC zemlja, u poslednje 3 godine su mi bar u jednom trenutku bili #1, a ove godine ce definitivno to i ostati. Kako god Maro da prodje, to je jedna od pesama sa kojom sam kliknuo na prvu 😀
 
Meni je ova pesma jedna od 2,3 najbolje koje je Portugalija ikada slala.
Znam za jednu koja ti se dopada, mada si tamo '70-ih i pocetkom '80-ih davao fine poene njima.

Meni ova pesma spada u red njihovih boljih pesama, a od 2010. najbolja mi je Elisa 2020. pa Suzy 2014. i Maro 2022. Ostalo je slabasno.
 
Ovo je smor na kvadrat i prosto ne mogu da verujem da je na kladionicama u Top10!!!
Odavno je trebalo mi njih da preteknemo na kladzama.

Ide u finale a tamo 21.-25.mesto
 
Čini mi se da je te 2020. Elisa bila favorit foruma (uključujući mene) da uzme FdC. Sećam se da mi je relativno brzo 'izbledela', a do dan danas iz te godine i dalje slušam Diz So, super lagana i skroz ima neki lounge vajb 🤗
 
Slicna situacija kao sa Grckom, stil koji inace volim ali me pesma ne kupuje.

Puno su mi bolje "seli" prosle godine.

Verujem da ce proci u finale ali ne ocekujem da ce se proslaviti tamo.
 
Sutra je prva proba Portugala i to odmah prva.. moj favorit! 🕺👌🙌 Biće super!!
Osim Portugala Island me takođe interesuje..
 
Maro je mica :love:❤️ ono sto se moglo videti na tiktoku je prelepoo .... jednostavno, a efektno
 
Jeste, jednostavno i svedeno, kako uostalom i treba da bude. Dopada mi se što pevaju na toj manjoj sceni.
 
@Petar

Da li si ti očekivao da će se Portugal 2019. godine kvalifikovati za finale?

Da li misliš da bi nekim slučajem Srbija ove godine mogla proći kao Portugal tada?
 
Ne, predviđao sam ispadak ako se dobro sećam. Pa ono, nekako ne verujem da možemo da ispadnemo jer i kad smo bili najgori bili smo 11. 😅
 
Ja znam da su fanovi tada bili baš šokirani za Portugal, sećam se i čuvena Alesia Michelle..i suze..hahah :D
U Tel Avivu su svi očekivali da on ide dalje..
I posle polufinala imao je odmah vše pregleda od 5 pesama koje su se kvalifikovale na yt..
 
Da, sećam se da je to bio veliki fan wank, ali meni je do dana današnjeg ta pesma jedan veliki užas.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Ne volite metafore, pa to ti je.... :p

Meni je fenomenalna.. :)

Još začinjeno etno elementima..divota..
 
Back
Top