pt Portugalija 2022: MARO - Saudade, Saudade

Sad kad gledam recap jucerasnjih isjecaka, ovo mi se nevjerojatno izdvaja po svemu. Prelijepo. Top 5 u polufinalu bez po’ muke
 
Koliko je lebasta, vidi se da je dobar covek onako
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Stvarno se izdvaja od početka ESC sezone . Ne bi me čudilo i top 5 u finalu , ne samo u pf.
 

:love:💞

Fantasticno sto su stavili ovu prelepu novu akusticnu verziju na official eurovision yt channel, da se malo iskupe sto su onomad stavili pobednicki nastup kao zvanicni...
 
Upravo sam to gledao sad 😍

Da, raj za uši i oči..

Ali neprevaziđena verzija je ona uživo iz akustičnog samostana, mislim da sam posle nje i zavoleo ovoliko tu numeru..
 
Jedna od najboljih proba sveukupno. Veoma dobro izgleda i zvuci. Lagano prolazi dalje i ima sanse da se plasira bas dobro u finalu.
 
  • Love
Reactions: Mrm
MARO i Tatanka pevaju njegovu prošlogodišnju pesmu sa Evrovizije, koja mi je takođe bila među favoritima..:love:


Sve što ova žena "dotakne", pretvare se u zlato! :giggle:
 
Maro i prateći vokali će danas na turquoise carpet ceremoniji biti odeveni u odeći, dizajniranoj od strane dizajnerke, rođene u Bosni i Hercegovini, Lidije Kolovrat, koja živi i radi u Portugalu duži niz godina..

https://www.lidijakolovrat.com/about

Lidija Kolovrat je rekla da dizajn oslikava dušu.
Mislim da im je ona radila i odeću za nastup. na Evroviziji..
 
Očekivano i zasluženo, Portugal počeo slejati ESC 🙏🙏
 
Sve je ovde večeras bilo taman i fantastično. Ni sekundu nisam pomislio da će da ispadne, ovo je finalista kao kuća i top 10 žirija, možda čak i publike u subotu. B r a v o
 
Back
Top