pt Portugalija 2022: MARO - Saudade, Saudade

Možda je stvarno ovo pobijedilo kod žirija, a uz Grčku, Holandiju bilo top 3. Ne bi me čudilo
 
Ja u bio u portugalskom fudbalskom dresu večeras.. 😍❤️
Saudade, saudade.. 👌
 
Ovo toliko odudara od svega u pogledu kvaliteta da sam ubeđen da su dobili žiri. 3 minuta posebne energije i čarolije.
 
Koliko god da mi je pesma favorit, imam osecaj da je ubedila clanove zirija da glasaju za Portugal vise nego za Holandiju
 
Odlican i vrlo upecatljiv nastup. Definitivno medju najboljima sinoc iako mi pesma jos uvek nije sela do kraja.

Zasluzuju visok plasman u subotu.
 
Ja sam se sinoc prvi put najezio na ovu pesmu, tacnije na prvih 30 sekundi. A ne mogu da objasnim zasto. Pesma mi je tu negde na 17-18. mestu.
 
Evo kako se efektivno spremi nastup za ovako sporiju pesmu. Nije da mi je licno favorit po samoj pesmi, ali je bas lepo izgledalo.
 
Od svih pesama iz prvog polufinala sam samo Portugal, Norvesku i Austrija slusao opet, a Portugal sigurno 20-30 puta 😁
Mislim da ce dobiti sms u subotu 👍
 
Priroda se budi, svijet se mijenja, OGAE Serbia forum kolektivno oduševljen portugalskom ESC pjesmom :coffee:
 
Nju su bas unistili redim brojem, ali nadam se da moze nekako u top 10. Bas sam zavoleo pesmu i nastup ❤
 
Nije pošteno, dali su joj u polufinalu najraniji mogući redni broj, a i sad u finalu baš rano
 
Mada sa vedrije strane, okruzena je mahom autsajderima. Imace 20-ak poena od publike u finalu verovatno, ali se nadam da ce je ziri pogurati sto vise moze. Ceskoj 2019. isto dali poziciju 3. a bili drugi u PF
 
Mada sa vedrije strane, okruzena je mahom autsajderima. Imace 20-ak poena od publike u finalu verovatno, ali se nadam da ce je ziri pogurati sto vise moze. Ceskoj 2019. isto dali poziciju 3. a bili drugi u PF

Vidio sam da baš dosta pjevača dijeli ovu pjesmu kao favorit, možda baš lijepo prođe u žiri glasanju
 
Nešto mi izgleda kao da će od srpskog žirija dobiti dosta, a i nadam se tome.
 
Back
Top