pt Portugalija 2022: MARO - Saudade, Saudade

Toooo DE.GRADE, sad mogu mirno daalje, dva moja velika favorita su prosla dalje.. :D
To bi prošlo gore nego Conan, baš je wtf. Bolje im je onu neku baladu, šta ja znam
 
  • Sad
Reactions: Mrm
I ja sam zadovoljan, iako bih voleo više Mar no fim umesto ove Mary Poppinsice :cautious:
 
Ova peva da zeli da poseti sve od Lisabona do Moskve..uhh, koliko ce joj taj stih trenutno pomoci.. :p
 
Kakav stage presence ima Pongo, ja sam oduševljen. Tristany na momente zvuči malo loše čak, ali ajd. U globalu su opravdali očekivanja i nadam se da pobjeđuju i da će izgrmiti u Torinu ❤️
 
Kakav stage presence ima Pongo, ja sam oduševljen. Tristany na momente zvuči malo loše čak, ali ajd. U globalu su opravdali očekivanja i nadam se da pobjeđuju i da će izgrmiti u Torinu ❤️
ezgif-1-af5944b705.gif
 
Dobro je, favoriti su mi prošli, a sad kako slušam sve izvedbe od sinoć, slažem još pjesama na playlistu. :love:
Milhanas i Blacci predivne, ne znam kako Blacci nije prošla. :(
Nisam baš zadovoljna (ne)prolaskom nekih pjesama, i Jonas i Cubita (uz Blacci) imaju mi bolje pjesme od preostale dvije koje su prošle.
No da ne cjepidlačim, svejedno će biti odlično finale.
 
Slazem se sa Tetsujinom, meni je ovo bilo lose. Mislio sam da ce mi se bar neke pesme uzivo vise dopasti, medjutim i nije bas, ali ima neki mali pomak. Jedina pesma koja mi se dopala je od Jonasa, gde je i uzivo bio dobar.
A sada da obradujem sve one koje navijaju, vole "Degra. de". S obzirom da mi je 1. pf-e blaga katastrofa(izuzetak 3-4 pesme) ocekujem da se nastavi u tom ritmu i da ce "Degra.de" pobediti, jer mi je ovo najlosija pesma. Mislio sam da ce mi se uzivo koliko toliko dopasti, ali sad kad vidim kako to izgleda uzivo, ostavlja mi jos slabiji utisak. Meni je to sve nekako nepovezano, nabacano i ne svidja mi se nesto vokal, pogotovo njen.

A ovako od ostalih moze Maro, Syro, Aurea ili eventualno Diana Castro.
 
ne znam kako Blacci nije prošla. :(
Ni meni nije jasno.

Očekujem (i nadam se) da DÉGRÁ.DÊ ide, a u slučaju da izaberu Ainda nos Temos ili saudade, saudade opet će imati super stvar Torinu. Na mogu da se setim kada mi se njihova pesma toliko dopala (pada mi na pamet 2008.). Uglavnom budu ok, ali ono prošle godine ne da je bila Mamba, nego udav.
 
Ja ne znam, meni je ta od prošle godine bila bolja od svega ovoga. Saudade 😴😴😴
 
A evo i mene izroda kojoj su se sviđale sve portugalske pjesme unazad 5 godina. 😅 Nadam se da će ovo biti šesta.
 
Njihova prošlogodišnja pjesma mi je najbolja koju su ikad slali, tako da ne očekujem baš da dosegnu opet taj nivo kod mene, a i portugalski entry mi se svidi jednom u sto godina, zato i nisam dosad nikad pratio njihov nf, mada rekao sam si da jednom moram, ali nikako da se natjeram 😅
 
Ko ima najveće šanse da pobedi ovde?
 
Back
Top