pt Portugalija 2023: Mimicat - Ai Coração

Bravo Mrmaro! Ma stvarno je sjajno sve, a i on je interesantan kao izvođač. Naravno, to ne mora ništa da znači, ali vidim da više pregleda na lyrics video od A festa ima samo ona Mimicat, što je divno! Volio bih Edmunda slušati i u Liverpoolu, pod pretpostavkom da lajv bude dobar.
 
  • Love
Reactions: Mrm
A pogledaj @Marko njegovu audiciju na Voice Portugal, to je bitno, uživo će biti extra, glas je fantastičan.. 🥰


A pogledaj i ovu izvedbu Ivandra sa MTV Portugal, ovo me patosiralo načisto... 🥺🤩

 
Kakva vokaliziranja, bravo + prebravo!

A Edmundo je i ear candy i eye candy 🥵
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ivandro mi je jedan od favorita. Mislim da mi se pesma dopada bas iz razloga sto on izvodi. U studijskoj verziji se cuje ta potrebna emocija i jedva cekam uzivo da ga cujem.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Mimicat ostala bez glasa 10 dana pre polufinala, valjda će uspeti nekako da se sastavi za ta 3 minuta koliko traje pesma
 
Pa, da. Bas moj favorit. Jos kad se doda losi dosadasnji izbori. Izem ti malera. 😭
 
I meni ona super, dopada mi se sama melodija pesme. Nadam se da će se oporaviti na vreme.
 
Ja bas ne volim kada se cuje vise melodija, pesama u jednoj pesmi, ali ovde je tako odlicno ukomponovano.
Onaj uvodni klavir, svaki put kad cujem pomislim da je pesma "I will Survive". A onaj kraj ocekujem da kaze "ca, ca ,ca". 😅

A sve mi se cini da ce nam prirediti odlican nastup.
 
Spot Claudia Pascoal - "Nasci Maria", odličan 👌


Ja se nadam nekako da Mimicat neće dobiti FdC 2023...više me podseća na Francusku ta numera, ok mi je, ali toliko boljih, lepših, zanimljivijih ima ovde.. :(
 
Meni FDC ove godine jako slab, uglavnom ni ne ispratim njihov izbor previše i uglavnom mi se pesma koju odaberu svidi, ali tek nakon nekog vremena. U suštini sve mi je pomalo dosadno ovde.
 
Klaudija rekla javno da je Konstru stavila na #4 prošle godine, bravo legendo

Ovde sam čuo par pjesama, oduvala me Povo i nadam se da će je izabrati, kakav glas, emocija i muzika. Još jedan top 10 sa njim
 
Klaudija rekla javno da je Konstru stavila na #4 prošle godine, bravo legendo

Ovde sam čuo par pjesama, oduvala me Povo i nadam se da će je izabrati, kakav glas, emocija i muzika. Još jedan top 10 sa njim
Uh Majsta, šta bih dao da Ivandro - "Povo" osvoji prvo mesto na FdC, iako mi ni to nije ultimate fave, ali bi mi i sa njim Portugal bio broj broj 1 na kraju, najvrv.. 🤩😯
 
Pjesma je prelijepa, kao i Maro, šalje u neku drugu dimenziju dok je slušaš
 
  • Love
Reactions: Mrm
Ivandro mi je favorit ovako na audio, ali se plašim da pesma neće zaživeti nastupom, već da će ostaviti utisak dosadnjikave balade sa gitarom. Nadam se da grešim.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Scena

nUzzEkP.jpg


tU8vwKo.jpg
 
FdC 2023 žiri:

Maro (President of the jury); 🥰
Carlos Mendes (Portugal ESC 1972); 👌😍😍😍
Alex D’Alva (FdC 19);
Márcia (FdC 17);
Neev (FdC 21);
Sara Correia (fado singer);
Pedro Ribeiro (works in radio – Radio Comercial).

Portugal uvek ima jako dobar žiri i na FdC i na ESC.. :)
 
Back
Top