pt Portugalija 2023: Mimicat - Ai Coração

26C49729-67B7-4824-985A-171EBE9F57E8.gif

A ti si vjerojatno back up žiri u slučaju da nekome od nas pozli od tolike količine top komponiranja i vokaliziranja 🥵🥵
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne znam kako se uklapa u pesmu, ali ocekujem da bude dinamican nastup. Mozda pomalo i teatralan.
 
Mimicat ce navodno imati sofu na sceni
skidam.jpg
 
Zadnjih par dana slusam ovu pesmu i bas mi je onako za opustanje, lagana, kao da si na moru i slusas one lokalne ulicne svirace :ROFLMAO: jeste da ima 0 esc potencijala, ali bas mi se svidja
 
Prva numera je dosta neobična za FdC, baš da vidim kako će to izgledati na njihovoj sceni.. :)
 
Meni su se ovako Mo Yah svideli u audio verziji, ali uzivo i ne bas.
Bolha fin nastup, ali pesma slabasna.
April Ivy- fina pesma, ali ne znam; da li je u pitanju trema ili ona ima problema sa vokalnim mogucnostima. A i nastup mi je ....
 
  • Like
Reactions: Mrm
April Ivy – “Modo Voo” da li je ovo bio najgori FdC vokal, like EVER? 🤔🤭😃
 
Ne znam, ali desava se.
Chukry mi je za sada najbolji; iako mi je pesma onako, sad mi je ok sa ovako staticnim nastupom.
 
Claudia Pascoal je odlična, vokalno je bilo grešaka, nikad ona nije bila savršena, ali tako dobro prodaje ovu Women's empowerment pesmu..uuuu pred kraj je vrhunski.. 👏🙌💕
 
Ne znam. Mene nije odusevila, mozda sa ovom raznobojnom koreografijom. Na momente mi je monotona. Ali ovako realno gledano, za sada mi je tu negde 2. nakon 5 izvodjaca.
 
SAL – “Viver” je već dosta zanimljiviji, nekomercijalniji FdC zvuk.. 💕

A sad da vidim da li će me Mimicat kupiti uživo.. 🤔🙏
 
Jeste, ali pesma neubedljiva. Mada su na sceni bili sasvim zivlji.
 
Ne ipak, nije Mimicat za mene... Nje ovaj tip pesme, interperetacije.. 🥺 Ne vredi.. Cenim sve kvalitete koje ima, ali nije za mene, čak ni stajling, inače ne volim baš francusku kabare muziku nešto preterano...
 
Mimicat fenomenalna. Fali mi jos igraca, da se razlete po sceni. Sofa mi je suvisna. Prizeljkivao sam da ce biti u nekom fazonu kabarea.
U svakom slucaju, odlicno.
 
Ne ipak, nije Mimicat za mene... Nje ovaj tip pesme, interperetacije.. 🥺 Ne vredi.. Cenim sve kvalitete koje ima, ali nije za mene, čak ni stajling, inače ne volim baš francusku kabare muziku nešto preterano...
Ni ja nisam za kabare, ali ova kombinacija mi je odlicna.
 
Uuuu ovo je već pravo za mene... You Can’t Win Charlie Brown – “Contraste Mudo” 💕😍
 
Back
Top