pt Portugalija 2023: Mimicat - Ai Coração

Hahah za mene nije. Bas mi je dosadnjikavo. Ali mi ovako lepo izgleda nastup.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Uuuu i NEON SOHO – “Endless World” uživo je odlično, u studiju nisam bio baš do kraja kupljen.. Ali sada... I vokal, i interpretacija u stajling.. Jedino što volim da 🇵🇹 ide na portugalskom jeziku, ali ovo je.. 🙌👏

I sad moj favorit prvog polufinala.. 🙏🙏
Sapatos de cimento.. 👌
Koliko je bolji drugi deo večeri..
 
Nemam nista protiv melanholije. Imam i ja takvih pesama.
Neon Soho; iako mi je njena pesma sasvim ok, ovo mi je sad delovalo interesantno.
 
Mimicat 😍 razbila skroz! Glas 👏👏 staging mi se isto jako sviđa, mada nisam očekivao da izgleda tako. Btw, Mimicat i Blanca Paloma duet, e to bilo nesto spektakularno.
 
Esse Povo - "Sapatos de cimento" 🙌🙌🙌🙌 Obožavam.. 💕🇵🇹 Preteška je pesme za izvođenje, odlično se snalaze, vokalna harmonija ovde jako komplikovano..
 
Mimicat 😍 razbila skroz! Glas 👏👏 staging mi se isto jako sviđa, mada nisam očekivao da izgleda tako. Btw, Mimicat i Blanca Paloma duet, e to bilo nesto spektakularno.

Ne pratim, ali drago mi je da to čujem. Poslušaću nastup baš..
 
Neka moja realna slika ko bi mogao da prodje ili po meni ko bi trebao da prodje:

Churky, Claudia Pascoal, Mimicat, Neon Soho i Esse Povo. A za 6. ne znam.
 
Neka moja realna slika ko bi mogao da prodje ili po meni ko bi trebao da prodje:

Churky, Claudia Pascoal, Mimicat, Neon Soho i Esse Povo. A za 6. ne znam.
Bogami meni se čini da You can't win Charlie Brown baš gotive..
 
Čitam komentare na yt za Mimi i neko napiše na portugalskom, parafraziram, nastup više liči na nešto od Kusturice nego na nesto sto vuce na šarm Pariza i Francuske 😂. Ljudi u Portugalu znaju za Kusturicu 😱
 
Da li igde na svetu ima više recap-a od FdC? 🤭😂
 
Ne znam, ali i oni bas odugovlace. Pesme brzo prodju i onda se ceka 2 sata na rezultat.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
OMG kakvo izvođenje Dine - "Amor d'água fresca".. 👌💖🎵🎶🎼
 
Ne znam, ali i oni bas odugovlace. Pesme brzo prodju i onda se ceka 2 sata na rezultat.
OBOŽAVAM 😍🤭🤭 FdC interval acts su najjači..

Kako ima dobre naočare ovaj lik 😱, iz interval act, ne voditelj.. 🤪 Haha..
 
Nemam nista protiv revijalnih dela, ali toliki razmak.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Nemam nista protiv revijalnih dela, ali toliki razmak.
Znam, preterano je, nisam se smejao tvojim komentarima u negativnom smislu.. 🙂

Evo ga još jedan recap.. 🤪🤭🤭
 
Back
Top