Predlozi i utisci o forumu

To mi ostalo urezano u sećanju ko kad sam od Majstinog horoskop FSC-a krenuo da pamtim horoskop za svaku poznatu ličnost. xD
 
I mene zanima za format "Survivor" potegao sam dva tri puta pitanje, međutim konkretnog odgovora nije bilo. Ne znam od čega i od koga zavisi. Super bi nam došlo kao razonoda van FSC-a.
 
Survivor zavisi od Peterstan produkcije oni su vlasnici koncepta.
Srbovizija od FBU da sastavi ogranak SBU.
 
SBU je raspušten odavno, sad moramo osnovati drugo telo, npr. Narodni pokret "Forumsko Poselo", a može biti i Narodni pokret "Znanje imanje" 😬
 
Ma TGZP opet da se gubimo, snimamo nebuloze i zovemo ovog puta Luk Bleka da nas ocenjuje u finalu ko bivša debela Stamenov.
 
Što se tiče Forumskog Survivor-a neću organizovati sigurno sve dok ne pronađem način da organizacijom nadmašim sve ono što smo imali u 4 sezone. Za tako nešto trenutno nemam volje, a ni inspiracije. Ako ikad bude, to će biti neko zimsko vreme kad smo svi kod kuće, za razliku od prethodnih sezona koje su bile tokom leta. Ali trenutno mi tako nešto nije ni na mapi.
 
Samo Forumsko poselo na celu sa gospodjom Vesnom Vukelic Vendi i nista vise.
 
Ja jedva čekam da Vršac ponovo okupi svoje članice delegacije: Bebi Dol, Margit Savović, Rušku Jakić, Olgicu Ceković.
 
Što se tiče Forumskog Survivor-a neću organizovati sigurno sve dok ne pronađem način da organizacijom nadmašim sve ono što smo imali u 4 sezone. Za tako nešto trenutno nemam volje, a ni inspiracije. Ako ikad bude, to će biti neko zimsko vreme kad smo svi kod kuće, za razliku od prethodnih sezona koje su bile tokom leta. Ali trenutno mi tako nešto nije ni na mapi.
A da li neko drugi može da organizuje tako nešto? Mislim mogu i privatno da te pitam kako je funkcionisalo, tačnije da mi objasniš na koji način se odvijalo takmičenje. Pa možda u budućnosti bude prilike da i organizuješ ili ti ili neko drugi.
 
@Petar Pa zar nisu zadnje dvije sezone bile tijekom zime? Za onu u kojoj sam učestvovao sam siguran da je, a čini mi se i ona zadnja koju smo zajedno organizirali
 
A da li neko drugi može da organizuje tako nešto? Mislim mogu i privatno da te pitam kako je funkcionisalo, tačnije da mi objasniš na koji način se odvijalo takmičenje. Pa možda u budućnosti bude prilike da i organizuješ ili ti ili neko drugi.
U suštini da, ja kažem da ja ne bih dok ne nađem način da se nadmašim, a drugi su svakako dobrodošli ukoliko imaju želje za tim.

@Petar Pa zar nisu zadnje dvije sezone bile tijekom zime? Za onu u kojoj sam učestvovao sam siguran da je, a čini mi se i ona zadnja koju smo zajedno organizirali
Hmm, moguće, meni sve nešto leto ostalo u pamćenju.
 
Pa svi ti bot ili povratnički profili su odmah uklonjeni sa liste Latest member i ne postoji opcija slanja pp, pa pretpostavljam da je i to ovde slučaj.
 
Back
Top