Predlozi i utisci o forumu

Nije tako, samo se ti zaletis na moj post pre nego sto 2 puta razmislim. I onda ko kome duva za vrat?
 
Dobro sam artikulisan, vežbaj Mala i ti.
 
SSF 2023?

Canadian Lol GIF
 
Cekaj da provezbam. A i ti izbroj do 10. Cim vidis da sam nesto napisala, odmah se zaleces kao bik na crvenu maramu. Stani malo, ljudi smo. Ovo ozbiljno mislim.
Post se zakljucava legitimno u roku od 10 min. U cemu je problem?
 
A stvarno, ne vidim zašto je problem da se nekome od forumaša da dopuštenje da otvori SSF pa da se krene i s time. Kaskamo s aktivnostima

Edit. Ok nvm, sad mi je jasno
 
@Anhel
Pitala sam Miloša, rekao mi je da će se igrati, ali pošto treba da se radi ažuriranje sajta i promena hostinga za koje treba vremena (a trenutno je zauzet), nije siguran da li je bolje sada ili kasnije, tokom godine.
 
Ne mogu da obrisem gornji post, isteklo je vreme.
Evo, javno molim moderatore/administratore da se ne obrise moj post koji pocinje sa "Nije tako...", jer onda opet ostaje Bebijev post u prazno... 😂
 
Pretpostavljam da hoće, inače ne bi bio u dilemi.
 
Pošto je već kraj meseca, a za tako kratko vreme ne mogu odraditi to što sam planirao, verovatno ćemo igrati tu igru sada, u nadi da će se i završiti pre kraja avgusta.

Mala da povede računa i razmisli pre nego što nešto napiše, inače će joj biti onemogućeno brisanje postova, a u krajnjem slučaju i editovanje poruka.
 
Od sad cu zaboraviti dugmenca Edit i Delete. Obecavam.
A molim i Bebija da ne bude tako okrutan prema meni, ne ide mu uz nick. ❤
 
Takođe, povedi računa o pisanju uzastopnih postova.
 
Da, moram, to u zaru pisanja postova previdim. Obraticu paznju da se to vise ne desava.

Nije uopšte problem, ali kada se to desi u kratkom vremenskom roku, uvek radije koristite svi (pošto nisi jedina) dugme "Edit" sa leve strane, nakon napisanog posta imate 10 minuta vremena.:)
 
Nije uopšte problem, ali kada se to desi u kratkom vremenskom roku, uvek radije koristite svi (pošto nisi jedina) dugme "Edit" sa leve strane, nakon napisanog posta imate 10 minuta vremena.:)
Ivana, nekad se setim, nekad previdim od brzine pisanja odgovora. Trudicu se da postujem pravila. Hvala na razumevanju. 😉
 
E ovako, mislim da bi stvarno bilo vreme da se vrate forumske igre i SSC na forum! Super je FSC, ali svi smo svedoci toga da se na FSC-u jako često ( stalno ) dešavaju stvari i pokreće priča o nečemu što nema veze sa temom. Ljudu su željni druge vrste takmičenje... Fali nam da se igramo manipulacije, da se bavimo lobiranjem, statistikom, a jedino trenutno gde je to moguće jeste FSC!
Ovom prilikom apelujem na moderatore da uzmu u obzir ovu ideju jer sam siguran da nas ima dosta koji smo željni igara! 😁

* Da ne bude zabune! Kada kažem igre mislim na TGZP, Djavolja vecera, Survivor... *
 
Last edited:
Back
Top