Predlozi i utisci o forumu

Ne razumem to rezonovanje da se po nekoliko puta nekom pruzi sansa, a da on bude sve gori i gori. Na escunitedu nije takav, to mogu da potvrdim iz vremena kad sam bio tamo. Sigurno je to primetilo par forumasa koji su bili tamo.
 
Tacno je to, na konto toga je dobrim delom i dobio drugu sansu. Svoj prvi (trajni) ban je imao jos na starom forumu i da se nije desio peh koji smo imali pre nesto vise od 3 godine, on bi i ostao trajno banovan. I to je takodje bila nasa dobra volja.

Postojala je dobra volja da mu se da sansa i drugi put, medjutim on ne da nije pokazivao zahvalnost zbog toga, nego je dobio jos vecu inspiraciju da ode u "ofsajd". A sada pred sam kraj je dodatno iskoristio priliku i da javno napljuje ovaj isti forum na kojem je provodio znacajan deo svog slobodnog vremena. Nazalost, evidentno je da je sebe postavio iznad zajednice pa je samim tim i ostale forumase posmatrao sa visine.

I kada je vec tako, kada forum nije dobar, kada forumasi na njemu ne valjaju, a na sve to kada se jos i doda ceo dosije koji je pozamasan....ovo je bio jedini logican kraj njegove price ovde.
 
Meni se javio sa namerom da pljuje forum i da me opterećuje "dokazima" o forumašima, ja zaista ne mogu time da se bavim. On je prema meni bio korektan, mnoge stvari sam mu privatno zamerao i ukazivao na to da je krajnje nezrelo ponašati se tako u njegovim godinama. Smatram da nije loša osoba ali nepromišljenost ga je koštala. Čak je i meni uputio nekoliko puta čudne komentare i doskočice koje mi baš nisu jasne. Skroz je u redu da nam se razilaze mišljenja, skroz je u redu da se ne družimo / gotivimo jedni sa drugima, ko te nervira, tu osobu ignorišeš i to je to. Znam da mnogi forumaši imaju lične sukobe pa opet se koliko toliko ignorišu. Ovde ljudi moji, nema pomoći.
 
Ban joj traje do sutra.
 
Generalno se svi slažemo oko ove odluke i to je zapravo veoma važno u smislu održavanja neke zdrave atmosfere na forumu. Ja sam odavno prestao da uzimam zdravo za gotovo njegove očigledne provokacije, čak sam pokušao i da ih okrenem na šalu, jer je stvarno bespredmetno sa njim započinjati bilo kakvu raspravu. Nije mi bilo žao ni kada je prvi put bio banovan, bilo bi neiskreno od mene da kažem da mi sada jeste, jer mi njegova "rijaliti" energija nikada nije prijala. Želim mu sve najbolje, u svakom slučaju, i iskreno bih voleo da se malo preispita, za njegovo dobro.
 
Pošto dobijam informacije sa više strana da se dotični javlja i vodi neku kampanju protiv mene, zamolio bih vas da mu ne pridajete značaj odgovaranjem na poruke.
A mene je izmorilo ovo uznemiravanje od strane nepoznate osobe, pa ću se verovatno na neko vreme povući što se tiče aktivnog pisanja na forumu. Zamaranje definitivno nije poenta ovog foruma, niti to privremeno povlačenje ima veze sa apsolutno bilo kim forumašem.
 
Molim vas da se uzdržite od daljeg komentarisanja sinoćnjeg slučaja, jer dok to radite, pojedinci pribegavaju takođe kršenju pravila foruma, što zbog komentarisanja odluke, što zbog uvredljivog sadržaja. Kako bismo izbegli dalje prepirke i sankcionisanje, povedite računa šta pišete i šta ono što napišete takođe znači u našem društvu, iako možda niste imali nameru da iskažete svoje mišljenje na uvredljiv način.​
 
Ja imam jedno pitanje tehničke prirode za moderatore ako nije problem, da li će moći nekada da se uvede opcija Edit od desetak minuta i za poruke u četu, kao što postoji za objave na forumu kad pišemo? 😅
 
U kom četu? Nemamo to... Ako misliš na privatne konverzacije, ne, najviše zbog FSC-a i sličnih takmičenja, jer bi bilo teško pratiti da li je neko promenio glasove i sl.
 
Da, na privatne poruke sam mislio
Hvala na odgovoru svakako, sad mi je palo na pamet to i realno je da ne može zbog toga, jbg 😕
 
Predlažem da seu podforumu Evrovizijski izvođači otvaraju samo teme za izvođače koji su učestvovali na Evroviziji, a da se brišu teme onih koji su tu i tamo bili na nacionalnim takmičenjima. Za ostale se može otvoriti poseban podforum
Razvrstano je sada u dva potforuma. Oni koji su stigli do evrovizijske scene kao glavni vokali su sada u potforumu "Učesnici Pesme Evrovizije", a ostali su u potforumu "Učesnici nacionalnih izbora".
➡️ https://forum.evropesma.org/forums/evrovizijski-izvo%C4%91a%C4%8Di.19/
 
Dobro veče,

Vidim da se svašta nešto izdešavalo za ovih 7 dana ovde, pa evo da se oglasim i ja nakon bana.

Prihvatam odgovornost za svoj ponekad kočijaški vokabular, iako sam ga uvek koristila samo u eskpresivne svrhe. Ni sa jednim članom ovog foruma nisam imala nikad nijednu problematičnu situaciju (da sam svesna toga), niti ama baš ikog od forumaša poznajem niti o bilo kome imam još uvek izgrađeno mišljenje. Sa onima sa kojima sam komunicirala sam se zaista lepo slagala.

Na Petrovu poruku, zbog čijeg svog odgovora sam bila banovana, uopšte se nisam uvredila, niti je taj moj odgovor njemu imao ikakvu ružnu nameru i kontekst. Intelektualna nadmudrivanja i ko će koga podmuklije da spusti uopšte me ne interesuju i ne ulazim u polemike takvog tipa. Razumem da moderatori ne žele da pretpostavljaju namere nego da dejstvuju po eksplicitno propisanom sopstvenom pravilniku, kao što razumem da bez obzira prihvatala ja ili bunila se za neke situacije u tuđoj sam kući i nemam u tom smislu moć da se bilo čemu suprostavim. Tu sam gde jesam, ako želim biti tu ima da se povinujem pravilima ili da letim. Skroz OK.

Tako da ja više neću koristiti rečnik sličan pređašnjem, a ovako smatram da ako nekog ovde nisam nasmejala zasigurno nisam ni rasplakala. Apsolutno sam nekonfliktna ličnost, pa ako bude bilo prilike u budućnosti - primetićete.

Što se tiče Petra i njegovog komentara, ne mislim da je ni taj komentar bio u redu i mogla bih vrlo detaljno da obrazložim zašto, ali neću, jer tada zaista nisam osetila u njemu neku lošu nameru, već sam pomislila kako želi samo da me bocne.

Nemam zle krvi ni prema kome, sve je ok. Idemo dalje.

Hvala na razumevanju.
 
Ko želi da se nađe uvređenim može u svakom obraćanju da učita uvredu, ali u mom komentaru tebi niti je bilo uvrede, niti rečnika sa ulice. U pitanju je bila šala, na šta si ti odgovorila kako si odgovorila, a ja se ni tad nisam uvredio, niti prijavio tvoj post. To što nije u skladu sa pravilima bilo to obraćanje nije moj problem. :D

Dobrodošla nazad. 🎶
 
Ufff, ljudi, bash je bilo ovdje dosta napjeto! Dobrodosli svi koji ste se vratili, sritan put onima koji su otisli u nepovrat a Pokicy cekamo da se prijavi na FSC jer je Miloš milostivi skratio kaznicu 🤗
nikome ne želim zlo ali ne želim ni sebe da izlažem zlu!
 
Back
Top