Putovanja

Pa organizaciju izbora u inostranstvu, time se bavi sektor moj... 😭 Sve prijave idu preko konzularnih predstavništava i ambasada pa preko ministarstva, pa do lokalnih samouprava u Srbiji i nazad..
Pa onda biračka mesta u inostranstvu su konzulati i ambasade, osim u BIH i CG gde ima i drugih mesta, a prošle godine po prvi put i Beč i Pariz je bio i van konzularnih ptedstavništava i ambasada zbog povećanog obima biračkih mesta, što je još gore.. 😭

Jao da i Malta je bila prošli put, u nekoj "rupetini" tamo su bili izbori.. 😌
 
Odlična tema, tek sada sma skontao da postoji

Mrm ladno radi za Vučićev režim 🤮
 
Odlična tema, tek sada sma skontao da postoji

Mrm ladno radi za Vučićev režim 🤮
Ne lupaj Scooby, kako možeš državnu upravu, diplomatiju i organizaciju izbornog procesa da izjednačavaš sa Vučićevim režimom?! Halloooo... Pretužno...
 
Tako što su kompletna državna uprava, diplomatija i organizacija izbornog procesa u vlasništvu SNS-a i onog mentola. Lik raspisuje izbore kad mu padne na pamet, pametnom dosta
Svašta, i šta predlažeš povodom toga, da se izbori ne organizuju, najbolje da se sve pusti tako, pa onda da uzmu sve u kompletu .. Najlakše je ovako da govoriš.. Ja se borim sa vetrnjačama nekad, ali nebitno.. Prošli put sam se borio da se otvore bm u ambasadi u Lisabonu i Tel Avivu nije bilo dovoljno prijavljenih, takođe i Otava ili Montreal bar da se otvore, da se ne spajaju oba sa Torontom jer onda niko odatle neće da putuje u Toronto da glasa, 100 prijavljenih glasača je minimun da se otvori bm, ali se u određenim slučajevima ukoliko se proceni da je potrebno otvori i kad ima manje od 100, nisu hteli ta tri/četiri bm jer tu nisu njihovi glasači mahom, ja sam se borio da se otvore ta dva mesta.. Ne sudi drugima, nije u redu Scooby..
 
Last edited:
2023. je godina, ne pravimo se ludi. Država = Šizoje.
Stanje nije dobro, slažem se, ali nema druge nego da se primenjuje i borba kroz institucije, na raznoraznim poljima, sitnim, krupnim, ne vredi.. 😔
 
Da pogodim, za Lisabon si trazio 2018. a za Tel Aviv 2019. godine?
Ne, 2022. opšti (parlamentarni+predsednički) izbori..

Evo u Mkd na primer, sad me Niko podsetio, jedva su čekali da otvore bm u Kumanovu, jer se gubilo dosta (njihovih) glasača odatle zato što su morali da putuju u Skopje u ambasadu na dan glasanja.. 🙄
 
Last edited:
@Miloš

Jel mogu da zamolim da se obrišu prethodni postovi, izneo sam iskreno i normalno neke stvari, neke reakcije mi zaista nisu prijatne i ne deluju fer...
 
Brate imaš opciju Report pa lepo prijavi šta ti smeta, nema potrebe javno da se kmeči kad ne znate da se šalite lol šta je bre ovo svi ste nešto preosetljivi.
 
Molim vas da se vratite temi i ne komentarišete bespotrebno gde koji forumaš radi.
 
@Doctor Who Ne želim da prijavljujem, gadi mi se to, iskreno, to samo kad mora sa polublesavima, polunormalnima, Konstruktor i na taj fazon,. kad dogori, možda me nisi razumeo, ja tražim da se obrišu moji postovi, cela prepiska, čak prvenstveno moji postovi, nije tome mesto ovde, greška u koracima...nisam ja u tom fazonu u kojem mislis uopste...
 
@MilanB

Gledam ove tvoje slike iz Kirgizije, prelepo mi je stvarno...interesuje me ovaj jarac na steni, jel to neki satari crtez, sta je to?
 
Da. U pitanju je neki tip muzeja na otvorenom. Ogromna površina sa kamenjem na kojem se nalaze petroglifi, tj. crteži na kamenu stari i po nekoliko hiljada godina. Kada si već tamo treba obići, ali smatram da time može da bude impresioniran samo neki veliki fan umetnosti. Treba puno da se pešači i da se obraća pažnja kako bi se neki crteži videli, pritom nema šanse da obiđeš ceo taj park i vidiš baš sve.
 
Da. U pitanju je neki tip muzeja na otvorenom. Ogromna površina sa kamenjem na kojem se nalaze petroglifi, tj. crteži na kamenu stari i po nekoliko hiljada godina. Kada si već tamo treba obići, ali smatram da time može da bude impresioniran samo neki veliki fan umetnosti. Treba puno da se pešači i da se obraća pažnja kako bi se neki crteži videli, pritom nema šanse da obiđeš ceo taj park i vidiš baš sve.
Zvuči fenomenalno.. 🤩😍
 
Back
Top