ro Rumunija 2022: WRS - Llámame

Od tih 6 zemalja tri zemlje nisu prošle: Crna Gora, San Marino i Gruzija.
 
San Marino je tek hit. Niti ih je predstavljao njihov pevač, glasovi žirija poništeni, a glasovi publike se inače njima računaju kao kombniacija glasova drugih zemalja jer nemaju telefonsko glasanje. Bukvalno ništa nije njihovo :D
 
Pa lijepo kažem, njihovo učešće nema smisla uopće. Ko da nastupa Rest of the world, a ne neka europska država

A ovo s presjekom glasova je teška glupost, kome je takva glupa ideja uopće ikad pala na pamet
 
Neko je danas okačio kako naslov ove pesme Llamame slično zvuči kao grčki γαμε με (jame me) ili u prevodu fuck me 😂 kažu da su pravili mimove od ovoga po Grčkoj
 
Obožavam 🤣🤣

Ja sam jedne godine u Grčkoj vikao drugarici koja nije htela da pusti loptu "PUSTI! PUSTI!" i konobar na plaži se pokidao od smeha 🤣

πούστης (pustis) = pe*er 😂😂
 
Obožavam 🤣🤣

Ja sam jedne godine u Grčkoj vikao drugarici koja nije htela da pusti loptu "PUSTI! PUSTI!" i konobar na plaži se pokidao od smeha 🤣

πούστης (pustis) = pe*er 😂😂
Na neki način sam odrastao u Grčkoj i to je bukvalno preraslo u neku internu šalu Srba i Grka po letovalištima :ROFLMAO:
 
Ne bih znao, bio sam jednom tamo pre 8 godina i idem opet za manje od 2 nedelje 😂
 
Prvo drago mi je da smo mi udelili poene od strane tele-glasova, cak sam i ja ucestvovao u tome.
Drugo, cini mi se da ce se ovo generalno slusati ovog leta i svakako je usla u uho mnogima.
Nastup kao nastup mi je i dalje nekako amaterski, a zato pesma mi je bas dobra. Fin plasman, publika je malo vise nagradila; mozda da su bili koji redni broj visi, bilo bi i vise poena.
Rumuni mogu da budu zadovoljni.
 
Bogami ozbiljno prete da će da odu sledeće godine..
 
Sledece godine ocekujem jedno 34 zemlje…pravi debakl samog Evrosonga, zbog svih ovih skandala ove godine.
 
Ma nece biti povlacenja, kukaju svi svake godine na nesto kao strine pa nista
 
Ali stvarno je predaleko otišlo sve u zadnjih nekoliko godina, odnosno otkad su Šveđani zajašili i svoj koncept počeli da predstavljaju kao jedini ispravan. Uvođenje žirija koji radi po unaored pripremljenim instrukcijama, televoting baziran isključivo na zaradi od glasova, javne promocije i satanisanje određenih pesama i zemalja, promocija raznih ideologija koje veze s muzikom nemaju... Jednostavno sve ide u pogrešnom pravcu
 
@Scooby ne vidim cemu toliko obelezavanje Svedjana kada je rec o ovom, uveli su neke sablone na ESC, neke dobre, neke i ne bas, ali ako odemo u istoriju (pre uvodjenja TVT), imamo svakako kombinacije i skandale sa zirijima. Nije to poteklo od ovih godina samo, a vidljivo je koliko je ESC podignuto komercijalno otkako je uveden ziri.

I pre tih Svedjana smo imali nekih pobeda motivisanih ne samo muzikom, secamo se Tota Kutunja, Dane International pre svega.

Problem je sto je nemoguce uspostaviti objektivni koncept kad ljudski faktor odlucuje.
 
Švedjani su, po mom mišljenju, više doprineli takmičenju, oni ga i jesu modernizovali i dobro je što je uveden žiri da bi postojao neki balans u takmičenju tako da rešenje uopšte nije ukloniti žiri već naći način da glasanje bude regularnije i povećati broj ljudi u žiriju. Nadam se da će ovo što se desilo biti neka opomena svima sledeće godine i neće više biti muljanja. Da nema žirija i da Ukrajina nije pobedila glasovima sažaljenja ove godine pobedila bi Moldavija tako da stvarno mislim da je žiri neophodan.
 
Pa ne bi Moldavija pobedila sigurno. I Moldavija je dobila određeni broj glasova na konto sažaljenja, naravno, ni blizu Ukrajini. A i da nije bila ova situacija sa Ukrajinom ta gomila televoting glasova bi se rasporedila na ostale, tako da mislim da bi pobednik ove godine bila Španija ili eventualno Konstrakta.
Naravno, sve je ovo ŠBBKBB, ali verujem da bi tako neki scenario bio.
 
Back
Top