ro Rumunija 2023: Theodor Andrei - D.G.T. (Off and On)

Ja inače nisam često zbunjen, ali priznajem sve me zbunjuje ovdje, pa sam otišao malo pogledat lyrics jer dosad nisam pošto mi je pjesma nebitna bila. Nažalost ostao sam i dalje zbunjen, pjesma bi kao trebala bit neka seksi zavodnička, takav joj je tekst(engleski dio), a on ovdje u pikachu čarapama, pa malo sjedi i svira gitaru, iza na LED ekranima gigantski prikaz njega, pa onda neka random žena na ekranima u 2 primjerka, neka lavina apokaliptična, jbt pretvori mi čovjek mozak u zobenu kašu
 
Evo Pikaču čarapa (Foto: Chloe Hashemi / EBU)

aXzTbp0.jpg
 
  • Love
Reactions: Mrm
Pravi muškarac ne zavodi pikachu čarapama, nego bijelim adidas čarapama! ☝️
Pravom muskarcu sve lepo stoji, ali heteronormativnost i dalje rak-rana Balkanskih fema sto se da videti po prilozenom.
 
Dala sam ti ljubav i svoju slobodu,
pored tebe i zemlja mi je teska.
Ledja si okrenuo i Bogu i rodu,
sve u svemunti si bio greska...
 
Pravom muskarcu sve lepo stoji, ali heteronormativnost i dalje rak-rana Balkanskih fema sto se da videti po prilozenom.
Uopće nisam imao namjeru više ulaziti u daljnji offtopic, ali kad napokon počneš kroz svoje postove zaista emitirati vrijednosti o kojima neprestano trubiš, a kojih se ne pridržavaš ni najmanje, tad će neke stvari imati smisla. Isključiviji si od svih tih “heteronormativnih balkanskih fema”, al’ kontam da je napad uvijek bio najbolja obrana. Pozdrav od balkanske nefeme, zbogom i prijatno ✌️
 
Au. Ovo mi je "pobednik" dana. Stvarno deluje kao da je zaposednut demonom, dok nad njim izvode egzorcizam. 🤣 🤣 Tragedija.
 
Ja mislim da je ovo, barem na neko vrijeme, kraj Rumunjske na ESC-u. TVR boli briga za ESC, godinama maltene ništa ne ulaže u predstavnike i nastupe, interes za ESC i gledanost istog u Rumunjskoj je nepostojeća… Theodorov debakl će im čini mi se biti dobar razlog za povlaćenje
 
Mogli su se povući lagano i ove godine i da nas poštede ovog audio vizuelnog terora.
 
Ja mislim da je ovo, barem na neko vrijeme, kraj Rumunjske na ESC-u. TVR boli briga za ESC, godinama maltene ništa ne ulaže u predstavnike i nastupe, interes za ESC i gledanost istog u Rumunjskoj je nepostojeća… Theodorov debakl će im čini mi se biti dobar razlog za povlaćenje
2016. je iskreno bilo osvezavajuce bez njih.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Tebe da se pita na ESC-u bi iduće godine sudjelovalo manje zemalja nego u Luganu ‘56 xD
Nisam na to mislio. Nego do 2012. redovni finalisti su bili bez ispadanja :ba: :gr: :ro: :ru: :ua:

Zato kazem da je prvo bilo cudno gledati 2013. ESC bez Bosne, a da je 2016. bilo osvezavajuce gledati ESC bez Rumunije. Da ne pominjem Rusiju 2017. i Ukrajinu 2015. i 2019.
 
Back
Top