RuPaul's Drag Race

Pobednik Canadas Drag race definitivno zasluzeno. Posle onakvog Snatch game (pritok sam sokiran sto niko ne zna ko je to o_O) sasvim ocekuvan ishod. Mozda i jedan od pametnijih pobednika ikada.

Pesma previse mlaka i trebalo bi uzimati ipak Rupaul pesme a ne od B.

Za kraj, Icesis pokazala kakva je fashion icon!
 
Poseban post za Drag Race UK.

Radujem se ovoj sezoni i cast mi deluje odlicno i bice zanimljiva sezona.

 
Joj, ko će ispratiti sve 😩 UK sezone su uglavnom odlične, trudiću se da ih redovno pratim.

Down Under finalna postava mi je ok, nadam se da pobeđuju Spankie ili Hannah. Kween mi je i dalje neubedljiva i nabeđena. Definitivno bih voleo da vidim Molly (+nekoliko drugih) u nekom vs the World formatu, navijao sam za njen prolaz u finale, ali jbg.

Posle onakvog Snatch game (pritok sam sokiran sto niko ne zna ko je to o_O) sasvim ocekuvan ishod.
Kanadu nisam pratio, ali sam video negde da BLH nije znala ko je jbna Marie Curie, pa je čak i oslovljavala sa Curry lol, ako na to misliš...
 
Kanadu nisam pratio, ali sam video negde da BLH nije znala ko je jbna Marie Curie, pa je čak i oslovljavala sa Curry lol, ako na to misliš...

Bas na to. Broklyn, Icesis i vecina ucesnika nisu znali. Fazon 😳 ok

Sto se tice Down Under definitivno samo Spankie 💪
 
Može, totalno je iskrena, šarmantna i neodoljivo messy, bila bi zaslužena pobeda.
 
Još ne mogu da izdvojim favorite, ali sudeći po prvoj epizodi, serijal bi mogao biti drugo najbolje izdanje ove godine posle AS7.
 
Jako losa pesma odabrana za Drag Race UK. Bas se vidi da su isli na foru prve tri sezone su iskidali sa pesmom ajde da ubrzamo da mozemo da radimo tour.

Epizoda propast ali definitivno favoriti Black Pepa i Chedar. Dva razlicita sveta ali su jako dobri i mislim da oboje mogu odneti ovu sezonu.
 
  • Like
Reactions: FFM
Pratim Pepu i Čedara i podižem za Dakotu. Mislim da ima dobar redemption storyline.
Realno tek sledeće epizode ćemo znati više za top 4 jer će konačno da glume.
 
Dakota me prijatno iznenadila. Nekako je izdominirala ove dve epizode ali i dalje mi sam fashion ove dve vode
 
Sinoćnji Rusical meni odličan, niko nije bio kritičan jedino što su Baby i Dakota bile baš slabije. Volim što je Dakota ostala, lip sync je odradila solidno.
Danny klasa iznad svih, a Jonbers baš prijatno iznenađenje.

Nejasno mi je zašto im je Le Fil bila samo ok, lično mi je to jedan od boljih nastupa sinoć. Reading challenge kriminalan, ne znam šta im je u poslednjim sezonama na engleskom, sve mi pre lo še.

Mislim da su retke sezone kao ova gde se zapravo slažem sa redosledom kojim izbacuju.
 
Last edited:
Potpuno se slazem. Rusical jedan od boljih a Danny sa onim😨 bez komentara.

Baby moram posebno da pohvalim. Drago mi je sto je tako odradila i rekla moram da se posvetim sebi treba mi da se povucem. Tako se to radi i 👏
 
Rusical u rangu sa Madonninim. 🙌

Da, ok mi je što se Baby sama javila, mada meni je i u duelu sa Dakotom bila slabija. Onaj Dakotin izlazak u toku pesme me je skroz kupio.
 
  • Like
Reactions: FFM
Isto. Bila mi je slabija ali je mozda i htela da odustane. Chedar, Danny i Black Pepa su highlight ove sezone i taj nivo talenta je sve!
 
Rusical veoma dobar, ali mi nije baš u rangu Madonne jer mi je slabija produkcija i hitičnost pesama, ali su devojke sjajno odradile.

Deni se zacementirao u top 4 sa ova dva glumačka nastupa, sada ga čekamo u Sneču. Malo mi je je čudno 3 glumačka zadatka zaredom, ali šta sad.

Dakota mi je pokidala sa lipsinkom, mnogo volim taj stil koji je baš fokusiran na odigravanje teksta, a ne samo na koreografiju muzike.

Pepa mi se iz nedelje u nedelju malo gubi u pozadini u izazovima, pa se nadam da će uskoro opet zablistati.

Džonbers i Piksi mi nešto ne leže, tako da se nadam da će uskoro kući da mogu da se fokusiram na ove koji su mi interesantni.
 
Snec je bio tu i tamo (mada tesko da ista bude dobro posle All Stars 7).

Chedar je toliko brilijantan i pametan da skidam kapu.

Def top 2 Chedar i Denny u ovoj sezoni po meni. Dominiraju!

Pepa je definitivno materijal za All Star posto je trenutno samo look i dance queen bez nekog progresa.

nesto sam citao izgleda ce Michele da preuzme UK a Ru ce se povuci 🤔 ne bi to bilo lose
 
Snatch mi je bio užasan, Cheddar def. najsvetlija tačka. Generalno su mi ti signature izazovi postali preloši, iako bi do sada trebalo da ih doktorira svako ko makar razmisli o prijavi.

Cheddar mi je definitivno ostaje favorit, jednostavno sve sa lakoćom pokriva, svaki chalenge. I, uopšte priča iza svakog looka, sve, sve je onako baš potpuno smisleno. Danny odmah iza. Peppa mi je nažalost postala samo ok, nije me oduševila ni sa ovim family lookom.

Šteta za Dakotu, ali kapiram da je potrošila kredit. Navijao sam da izleti Pixie, jer počinje da me iritira kako sikće na sve okolo samo zato što joj ne ide. Kapiram da ona i nekreativna Jonbers lete sledeće, tj. navijam za takav ishod.
 
Back
Top