RuPaul's Drag Race

Meni Pixie ide na zivce maksimalno. Iskreno se nadam da ona leti sledeca.

Sezonu nosi Chedar, bas je full paket
 
Uletela mi je skoro na YT neka Willow Pill kompilacija i kao hajde pogledaću i dobijem želju da pređem celu sezonu.

Sada ovako sa distance mi je to jedno od boljih poslednjih US izdanja (minus najkriminalniji Snatch), pošto sam blago hejtovao sve od neke 10. sezone i imam baš velika očekivanja i od naredne. Plus, pobednica po mom ukusu!

Baš je bila extra ekipa i nadam se da će Kornbread dobiti šansu u 15. sezoni kao što je bio slučaj i sa Eurecom.
 
Kornbred je rekao da se povlaci sa drag scene i da ce se baviti glumom.

Inace se slazem i samo sam sokiran kako ova sezona nije dobila EMI a bolja mi od poslednjih 4 sigurno.

Jedva cekam Canada VS the world, Spaniju i 15tu.

Inace ukoliko neko nije gledao, ali Spanija sesona 2 i talent show su out of this world!

Plus su prvi internacionalni koji ce imati i All Stars
 
Bukvalno, od 9. ova je možda bila i najbolja do sada.

Španiju bih i mogao da ispratim, ali mislim da bi mi bio overdose sada. Možda za praznike uđem u neki rpdr mode pa spičim sezone.
 
Preporucujem. Ako biras bilo koji to je jedini vredan paznje.

Slazem se za US. Malo su ubili sa 10-13 i onda 14 bum. Nadam se da ce 15ta drzati to ali videcemo uskoro ucesnike (procena neka je decembar da ce objaviti a januar emitovanje)
 
Uletela mi je skoro na YT neka Willow Pill kompilacija i kao hajde pogledaću i dobijem želju da pređem celu sezonu.

Sada ovako sa distance mi je to jedno od boljih poslednjih US izdanja (minus najkriminalniji Snatch), pošto sam blago hejtovao sve od neke 10. sezone i imam baš velika očekivanja i od naredne. Plus, pobednica po mom ukusu!

Baš je bila extra ekipa i nadam se da će Kornbread dobiti šansu u 15. sezoni kao što je bio slučaj i sa Eurecom.
Mislim da je 14. sezona top kada gledaš kompilaciju jer je imala sjajne trenutke, ali je bila stvarno predugačka i mnogo toga se razvodnilo zbog toga. Mislim da fazon 3 epizode niko nije otišao kući jbt.
 
Nisam mario sto se oduzilo. Queens su bile zanimljive pa je bilo zanimljivo gledati
 
Mislim da je 14. sezona top kada gledaš kompilaciju jer je imala sjajne trenutke, ali je bila stvarno predugačka i mnogo toga se razvodnilo zbog toga. Mislim da fazon 3 epizode niko nije otišao kući jbt
Gledao sam opet celu sezonu odjednom i nije mi sada smetalo, pa zato kažem ovako sa distance mi je još bolji utisak nego dok se emitovala.

Ali se delimično slažem, em su prve dve vratili odmah, pa onda epizode bez eliminacije, pa Bosca spasila čokolada, finale sa njih pet. Saglasan sam i sa Mc, kada je takva postava u pitanju, sve te twistove lakše podnesem.
 
  • Like
Reactions: FFM
Poresd ove teme ne trea mi grindr
Drag Race Yes GIF by RuPaul's Drag Race


Btw, lip sync definitivno highlight epizode prošle nedelje, tačno sam znao da će biti takav ishod i skroz je ok i zasluženo, mada i dalje mislim da Jonbers i Pixie nisu za dalje.

Kako se sezona bliži kraju, čini mi se da mi je tu negde u rangu sa prethodnom, mada sam prvobitno mislio da će biti mnogo jača. Prvo izdanje i dalje najjače, zatim druga sezona, pa naredne dve.

Negde sam pročitao da su najavili i AS 8 i samo se nadam da znaju šta rade, pošto će teško nadmašiti sedmicu.
 
Epizoda je bas meh. Lipsync je cak i onako, Black Pepa je bila bolja.

Bideh za AS8, pa vracaju se normalnom izgleda konceptu tako da ne ocekujem bolju od AS7.

Sada krece Canada Vs the world, zanima me kako ce Brooklyn da iznese tu sezonu posto UK vs the world mi je bio blagi uzas
 
Epizoda je bas meh. Lipsync je cak i onako, Black Pepa je bila bolja.

Bideh za AS8, pa vracaju se normalnom izgleda konceptu tako da ne ocekujem bolju od AS7.

Sada krece Canada Vs the world, zanima me kako ce Brooklyn da iznese tu sezonu posto UK vs the world mi je bio blagi uzas
Slažem se sa svim sem da je Peppa bila bolja - baš se bacakala unaokolo, Jonbers mi je nekako bio više u duhu sa pesmom.
Ono što sam video za AS8 mislim da je više rijaliti drama nego drag takmičenje, ali eto što da ne malo i toga.
I nekako mi je DRUK 3 bliži srcu nego DRUK 4. Kako su poizbacivali toliko interesantnih kraljica, sad mi je baš mučno da gledam Jonbersa i Pixie kako se prenemažu u svakoj epizodi o tome da li zaslužuju da budu tu ili ne. Jedino su mi interesantne Cheddarove ispovesti.
 
Sada krece Canada Vs the world, zanima me kako ce Brooklyn da iznese tu sezonu posto UK vs the world mi je bio blagi uzas
Još uvek mogu da čujem Panginu kako jeca nakon eliminacije, predramatično i presmešno lol

E, a otkud Victoria u ovom Canada VS the World izdanju i skroz zaboravih da pitam je l' se zna zašto je nisu zvali da se vrati u tekuću UK sezonu?

Slažem se sa svim sem da je Peppa bila bolja - baš se bacakala unaokolo, Jonbers mi je nekako bio više u duhu sa pesmom.
I meni, naročito sa onim imaginarnim dizanjem tegova :ROFLMAO::love:
 
Slažem se sa svim sem da je Peppa bila bolja - baš se bacakala unaokolo, Jonbers mi je nekako bio više u duhu sa pesmom.
Ono što sam video za AS8 mislim da je više rijaliti drama nego drag takmičenje, ali eto što da ne malo i toga.
I nekako mi je DRUK 3 bliži srcu nego DRUK 4. Kako su poizbacivali toliko interesantnih kraljica, sad mi je baš mučno da gledam Jonbersa i Pixie kako se prenemažu u svakoj epizodi o tome da li zaslužuju da budu tu ili ne. Jedino su mi interesantne Cheddarove ispovesti.
Chedar i Dany jedini vredni u ovom top 5. Mislim da samo zbog njih i gledam do kraja ovu sezonu.

Još uvek mogu da čujem Panginu kako jeca nakon eliminacije, predramatično i presmešno lol

E, a otkud Victoria u ovom Canada VS the World izdanju i skroz zaboravih da pitam je l' se zna zašto je nisu zvali da se vrati u tekuću UK sezonu?


I meni, naročito sa onim imaginarnim dizanjem tegova :ROFLMAO::love:
Po prici izgleda ona nije htela da se vraca u normalnu sezonu, a posto nema All Stars UK jos uvek htela je ovde.
 
Re: Victoria - mislim da je ona već postala dosta popularna u UKu samo na osnovu one dve epizode, tako da kada već ulaže vreme u pripreme i odeću bolje da ide na sezonu sa većom globalnom pokrivenošću i novčanim nagradama.
 
Pa ok, mada je uvek bila praksa da ih vrate, odnosno makar pozovu. Njena izjava "obviously I’m not there. I haven’t jumped out of a box yet and unfortunately I’m not going to." mi ne zvuči da se ona preterano pitala, pa mi sada deluje da je CAN kao neka utešna nagrada, što i nije loše naravno. Na mene nije ostavila naročiti utisak (respect svakako), tek sam se je setio kada sam video najavu.

Isto sam pročitao za Kornbread pre neki dan da je tvitovala da se neće vratiti ni u S15, ni u AS i da to ''nije nije njena odluka''. Stoji da je izjavila da želi da se posveti glumi i tranziciji, kako je preneo Mc, ali kapiram je isto iz nekog razloga nisu ni imali u planu.
 
Zaista se nadam da Cheddar ovo uzima, ne bih voleo iznenađenje kao prošle godine (iako je vizuelno savršena, KV mi je bila jednodimenzionalna za pobedu). Ova sezona mi ostaje negde u rangu prošlogodišnje.

Možda bacim pogled na novu VS varijantu (Silky me već u najavi iritira), dok mi ne istekne WOW pretplata. Pogledao sam par epizoda španske DR i onako, ne mogu reći da sam se dovoljno primio da bih nastavio. Ne znam da li je druga sezona bolja?
 
  • Like
Reactions: FFM
Slažem se za Čedara, ali ne i za KV :ROFLMAO: . Inače bio sam na Elinom nastupu, daleko je ona od bilo kakvog pobednika neke internacionalne franšize - mislim da su joj samo challengi išli na ruku.

Isto sam mislio za Silky u CvsW, ali me je veoma prijatno iznenadila u prvoj epizodi. A za DRE, šta ga znam, meni se baš svidela, tako d aje do ukusa verovatno. Za drugu bih ti preporučio samo Variety show, to je ludilo, ostalo je samo OK.
 
Slazem se za KV. Jako jednodimenzijalni pobednik ali to je do ukusa.

Meni moze Chedar ili Danny mogu i necu se buniti uopste.

Spaska pogledaj Variety to je jedan od najboljih ikada ostatak je ok samo
 
Back
Top