RuPaul's Drag Race

Screenshot 2023-01-11 at 23.00.25.png

2l59x8isfcw31.jpg
 
Grozna epizoda, ne znam zašto je Jax i dalje u igri? Svaka čast za talent show, ali lik mi deluje skroz basic.
 
Pa mislim da od njega moze bar nesto da se uradi, za razliku od bespotrebne gomile drugih.
Znam da Ru zaradjuje po epizodi, ali ovo je bas mucenje fanova. Lagano je moglo 10 kraljica, 10 epizoda i cao, a ne ovako da gledamo ispod prosecne kraljice kako se muce sa izazovima.
 
Za moj ukus Jax ima lookove koji su među najlošijim, ne dopada mi se ni kako odradi lice. Ima još takvih, nego sam nju izdvojio jer sam bio ubeđen da ide u lip sync.

A za challenge se potpuno slažem, mučenje.
 
  • Like
Reactions: FFM
Za moj ukus Jax ima lookove koji su među najlošijim, ne dopada mi se ni kako odradi lice. Ima još takvih, nego sam nju izdvojio jer sam bio ubeđen da ide u lip sync.

A za challenge se potpuno slažem, mučenje.
Slazem se da bi mogao malo da doradi lice, malo drugaciji contouring, ali meni bar leze lookovi i vajb, originalni su mi.
 
Pa mislim da od njega moze bar nesto da se uradi, za razliku od bespotrebne gomile drugih.
Znam da Ru zaradjuje po epizodi, ali ovo je bas mucenje fanova. Lagano je moglo 10 kraljica, 10 epizoda i cao, a ne ovako da gledamo ispod prosecne kraljice kako se muce sa izazovima.
Epizoda jeste bila bas mucenje... Mislim da je i do skracenog formata, a i do toga da se queens jos uvek ne znaju dobro i prosto se nisu snasle u group challengu gde su morale da osmisle ceo koncept. Mada, kad se radi o grupnim acting/improv challenges, vecinom su prilicno losi. Trebalo bi da uvedu neki coaching kao sto imaju za stand up comedy izazove, nekoga kome ce predstaviti koncept i dobiti feedback u kom pravcu da idu.

Mislim da je Jax trebala biti u bottom two jer je u principu ona preuzela ulogu lidera u kojoj se nije snasla, a bogami ni look joj nije bio nesto. Kao koncept super, ali izvedba je delovala malo amaterski.

Generalno mi je runway bio prilicno genericki, niko osim Sashe me nije oduvao.

Volim Sashin pristup takmicenju, iako je undeniably legend of drag, ne tretira ostale performere kao nizu klasu i fokusirana je da pokaze svoje sposobnosti i uzbudjena je sto je tamo i sto se bori za krunu.
 
Znaci sta je bila ova epizoda. Nadam se iskreno da posle ovoga prekidaju saradnju sa MTV. Previse su skratili za ovoliki broj ljudi. Posle ovoga definitivno navijam samo za Sashu🥳

Jax drze zato sto moze da bude materijal za all stars ali sve sto je nosila je buvljak fazon🙄
 
Znaci sta je bila ova epizoda. Nadam se iskreno da posle ovoga prekidaju saradnju sa MTV. Previse su skratili za ovoliki broj ljudi.
Moje teorija je da Rua zabole bussy trenutno za kvalitet epizoda, nego da je jasno fokusiran da milkuje fransizu od royalties sto je vise moguce - sto vise epizoda, vise para, sto vise zemalja vise para sto vise kraljica, vise para itd.
 
Sve je to ok, ali vise se ljudi povezu sa kraljicama vise all stars prilika sto na kraju opet dovodi jos vise VS the world
 
Sve je to ok, ali vise se ljudi povezu sa kraljicama vise all stars prilika sto na kraju opet dovodi jos vise VS the world
Taj vs. The World mi je takav fail od produkcije, a i citao sam da top kraljice nece da se takmice ako Ru ne sudi (kao Can) jer je onda manje gledano i ne isplati im se investicija u odecu i pripremu.
 
Videli smo kako je Juju bila u tom formatu. Bukvalno je bilo samo zato sto mora 😂


Mislim da jedini format koji ce valjati (suska se dosta o tome) bice US VS the world. Ostalo tesko mogu da budu blizu
 
Videli smo kako je Juju bila u tom formatu. Bukvalno je bilo samo zato sto mora 😂


Mislim da jedini format koji ce valjati (suska se dosta o tome) bice US VS the world. Ostalo tesko mogu da budu blizu
Da da da, je li to onaj Global All Stars?
 
Vidim da kreće i Belgija sa francuskim izdanjem, a pritom već postoje i FR i NL. :LOL:
 
Mislim da se NL gasi, a Belgiju sumnjam da cu gledati sem ako ne cujem da je bas dobra
 
Rita Baga (CAN) je host. A NL nisam ni na WOW uspeo da pronađem, ne znam što su jedini izostavljeni?
 
Rita Baga (CAN) je host. A NL nisam ni na WOW uspeo da pronađem, ne znam što su jedini izostavljeni?
Ne znam, bili su tamo ranije. Ja sam batalio - bile su super talentovane, ali nije mi bilo zabavno.
 
Back
Top