RuPaul's Drag Race

Viđao sam dosta memova/klipova sa Trixie i Katyom i one imaju kao neki show, a obe su u ovoj sezoni vidim. Premijera odlična.
 
Snatch game? Pa zar nije ova sezona tek počela? Otkud tako rano?
 
Jeste li gledali Snatch danas?
uzas-majke.gif


Marcia i Loosey onako, pristojne, ostalo mi je bilo baš neprijatno za gledanje.

Bryce je najveći Pit Crew slatkiš ikada. 💕
 
  • Haha
Reactions: FFM
Znaci ja nmg ovaj MTV i ovo skracivanje epizoda. Nista nije moglo da se lepo vidi. Neka zavrse i uruce Sashi krunu i promene MTV odmah!
 
Ali pazi kad su izbacili i she done already done had herses :eek::ROFLMAO:
 
  • Sad
Reactions: FFM
Sve sto su mogli su izbacili. Price nema, komentara nema, looks prolete. Znaci haoticno
 
  • Like
Reactions: FFM
Meni je Snatch kao takav bio i OK - zao mi je sto nismo videli vise odgovara, bas me je Jaxx zanimala.
Montaza katastrofa, 45 min je premalo. Zao mi je sto su Twinse razdvojili tako rano - u moru dosadnih likova, oni su bar bili zabavni. Lip sync im je bio uzas doduse, vidi se da nastupaju samo pred kamerom kod kuce.

A pravi pobednik epizode je realno ovaj gospodinScreenshot_20230121-164641.png
 
Uh, gde poceti! Prebrzo je proletela snatch game, bukvalno su unistili sve sa ovim formatom of 40 minuta.

Prva snatch nije bila toliko losa, ali zato druga joj. Meni su jasni bottom 3 bili Aura i blizanci, naravno da producenti nisu propustili priliku da imaju twins LS i zao mi je sto su ih razdvojili jer mislim da su daleko zabavniji od Aure koja realno za sada nista ponudila nije, in drag/out of drag. Robin Fierce mi je predivna u dragu, ali me uopste nije zainteresovala u tri epizode, i da je sad izbace, do sledece epizode bih je skroz zaboravila - iz te perspektive mi je zao sto su blizanci ispali jer su unosili neki haos i pozitivnu energiju u celu postavku.

Zao mi je sto nismo videli vise od snatch game, Jax i Amethyst su imale par jako dobrih odgovora, na nivou Marciax3, iako smo mnogo vise videli od Marcie. Runway mi je bio skroz neupecatljiv.

Meni deluje kao da su naknadno skratili duzinu editovanja i da zbog toga sve izgleda ovako iseckano i skrnavo. Prosto, drugacije se snima reality od 40min i reality od 1h15min.
 
Top ideje!
Za veliku scenu mi je ipak Danny, Bagga bi mi je super za green room. Dodao bih još i Tayce za red carpet.
 
+ Bimini negde da uglavimo

Koliko su prve dve UK sezone kidale, haos 🫶
 
  • Like
Reactions: FFM
Bimini je boginja za sebe, ali mislim da je ona izasla iz WoW/BBC price i da se sama bavi svojom karijerom. Nije bila ni na UK DragConu.
 
Back
Top