RuPaul's Drag Race

Aha, ne pratim druga NFs, tako da nisam video do sada.
Ova Skrellex je bas simpaticna, bas pravi tipicni kvalitetni drag nastup, svidja mi se.
Sharonne mi se malo izgubila u svemu tome, mada meni ionako njena harizma ne lezi.
 
Inace epizoda je ova bila luda. Ja nzm sta je ovo.
Na ovoj epizodi se tacno videlo koliko gubimo sa samo 45 minuta. Nemas vremena da procesuiras sta se desilo jbt.
Ta Aura je toliko nebitna jbt. Sasa he lagano trebalo das uzme, eventualno Selina koja cak nije ni bila high. Drago mi je da je Robin otisla.
 
Ja sam odustao od redovnog praćenja, a gledaću da u nedelji pred finale nadoknadim sve. Nadam se da je ovo prva i poslednja sezona sa ovako osakaćenim epizodama i da će naći neko rešenje za naredne. Jako nekorektno su se poneli, naročito prema svim učesnici(a)ma, a onda i prema fanovima.
 
  • Like
Reactions: FFM
10tog Marta vracaju edit na 90 minuta i izgleda raskidaju s MTV-om posle ovoga ukoliko ne bude 90 minuta po ugovoru.

Gays did it!
 
i cant drag race GIF by Tazo Tea
 
Stigao sam do All Stars 4.
Obične sezone pogledao zaključno sa 11.
Koja je ovo navlakuša. :love:
Untucked doduše preskačem.
Bob, Trixie, Katya i Bianca omiljene.
Aquaria ne razumem zašto je pobedila.
SNG toliko iritantna i Rajah.
10. i 11. sezone su mi se najmanje svidele, a i za ovu AS4 niko nije imao lepu reč da mi kaže.
 
Stigao sam do All Stars 4.
Obične sezone pogledao zaključno sa 11.
Koja je ovo navlakuša. :love:
Untucked doduše preskačem.
Bob, Trixie, Katya i Bianca omiljene.
Aquaria ne razumem zašto je pobedila.
SNG toliko iritantna i Rajah.
10. i 11. sezone su mi se najmanje svidele, a i za ovu AS4 niko nije imao lepu reč da mi kaže.
A sladak si sto stavljas spojlove, a nas trojica znamo otprilike pobednika mini challenga trece epizode druge sezone UKa. Mislim, lepo od tebe. 😂
 
UK još nisam uzeo da gledam, ali kontam da ću morati pre one sezone pobednika.
A spojlere stavljam, jer možda ima još neko ko će tek početi da gleda.
 
Zamišljam Untucked nakon Dore. U najmanju ruku Tamisha vs. Kandy.
 
Ili Tati vs. Raven

Raven: I would never say that!
Also Raven: She's shit
 
  • Haha
Reactions: FFM
Ta desna vrteća liči na Cynthiu Lee Fontaine :LOL:

Kapiram da bi i na PzE imali dobar Untucked :love:
 
Jao Coochie Coochie :D
Da, zamisli, pogotovo sada sa twink brigadom. Mogu da zamislim Filari i Luka, kao da se susretnu Gia Gun i Gigi Goode.
 
Dosta ljudi to misli, ali ja je nešto baš volim, verovatno zbog Naomi Smalls i Trinity.
 
Pa i ja sam se obradovao kada sam ih video, ali avaj...
 
Ova 15. sezona... .... ....
Znaci ne bude li Sasha pobedila ova sezona mi je pointless. Cast je bio dobar ali edit je unistio sve moguce.
A sladak si sto stavljas spojlove, a nas trojica znamo otprilike pobednika mini challenga trece epizode druge sezone UKa. Mislim, lepo od tebe. 😂
Znam pobednike mini Challenge-a fazon Tajlanda 😂 ali cute je slazem se
Dosta ljudi to misli, ali ja je nešto baš volim, verovatno zbog Naomi Smalls i Trinity.
Meni samo Trinity i Manila su bile top u toj sezoni i tu sam prvi put izgubio postovanje prema Latrice koja mi je bila jedna od omiljenih :( i dalje je pratim ali previse navedjena je bila u ovoj sezoni.

@RIVER - kada dodjes do All Stars 7 videces sta je zapravo All Stars!
 
Back
Top