sm San Marino 2023: Piqued Jacks - Like An Animal

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,484
Points
118
xhzbUnm.png

Predstavnici San Marina u Liverpulu biće Piqued Jacks sa pesmom "Like An Animal" koja je pobedila na nacionalnom izboru "Una Voce Per San Marino".

Rezultati prvih 10
  1. Piqued Jacks
  2. La Deva
  3. XGIOVE
  4. Mayu
  5. Eiffel 65
  6. Edoardo Brogi
  7. Ellynore
  8. Tothem
  9. EEF
  10. Viva Rose
Dodeljeno je i pet sporednih nagrada:​
  • najbolji izgled - Lorenzo Licitra
  • nagrada OGAE Italija - La Deva
  • nagrada Radija San Marina za pesmu koja se najviše pušta na radiju - Roy Paci
  • nagrada predstavnika medija - Alfie Arcuri
  • nagrada “Ludovico Di Meo” za najboljeg umetnika u usponu - Mayu

nbzSmxL.jpg
 
Last edited:
Ronelica vise nije ni za San Marino, lepo ja kazem
 
🇸🇲💙🤍 2023 je zapravo odličan!
 
Oni su mi u rangu sa Irskom u donjem delu, ok su, nisu katastrofa; a da su ove dame pobedili, bile bi mi na 1. mestu.
Strasno.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Oni su mi u rangu sa Irskom u donjem delu, ok su, nisu katastrofa; a da su ove dame pobedili, bile bi mi na 1. mestu.
Strasno.
Joj što mi krivo zbog tebe sada.. :(
Ovakve bendove već imamo u Liverpulu, mislim slične, a to bi zaista bilo drugojačije, mada sa Italijom je u nekom sličnom žanru, ali meni se ovo dopada baš.. 😮 Obožavam ovaj malo čudni indie refren, a izvođači imaju super interpretaciju.. 👌
 
Ko su sad ovi pobjednici? Bože, bože. Pjesma bzvz.
Ronela dogodine nadam se put Moldavije 🙏🙏
Ali obožavam koncept te balkanske posvuduše koja okušava svoju sreću gde god može, za koju godinu živi bili pa da nam Švajcarsku predstavlja :love:
 
Da nema ovako nazalnu boju na izdržavanjima 🇸🇲🤍💙 bi mi bio broj 1.. Ovako ostaje 🇱🇹 za sada...
 
Ronela sledeće godine ima da peva na PzE pesmu koju joj je pisao Bora Čorba, a u nastupu uživo rendaće pizdu sa tri prsta.
 
Plasim se da udjem u pesmu i da je odslusam. Da li cu imati traume pred spavanje ili da ostavim za sutra?
 
Ljudi moji, imali su jednu sasvim solidnu i jednu odličnu pesmu u top 3 i oni izaberu bend za koji sam razmišljala pre proglašenja: Ko su sad ovi, jbt?

Strava i žasu.
 
TV stanica za San Marino se zove SMRTv. Slučajnost?
 
Back
Top