sm San Marino 2023: Piqued Jacks - Like An Animal

Minipop

ZZiTCui.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
Piqued Jacks u Madridu

 

Nije ovo uopšte loše, možda i uđu u neku priču za finale, imajući u vidu kvalitet drugog polufinala. Nije da su neke velike šanse, ali šta znam..
 
Sumnjam, koliko god kvalitet pf-a bio loš, to je San Marino. I meni je pesma sasvim solidna sada, daleko od savršenstva, ali bih je i ja ubacio u neko svoje imaginarno finale. Vokal pevača mi je i dalje najproblematičnija stvar ovde.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Niko ni rec da napise o njihovoj probi. Mrm me najvise razocarao :O
 
Tjednima nam je uništavao sive moždane stanice sa San Marinom, a sad ni slova da bi napisao o njima i njihovoj probi
@Mrm jel te bar malo sram? 🙁
 
Koliko će još izvođača imati momenat sa ležanjem na sceni?
 
Tjednima nam je uništavao sive moždane stanice sa San Marinom, a sad ni slova da bi napisao o njima i njihovoj probi
@Mrm jel te bar malo sram? 🙁
Jeste, juče sam baš ovo pomislio, kasnije uveče kad sam odgledao tik tok isečak njihove probe, koja je btw ODLIČAN, jako dobro si shvatio ovo, svaka ti čast..
Naprosto toliko je toga i priznajem da nisam stigao sve.. 🥺
 
Pa Luka ako gledamo datume. Mislim da su jedino Luka i Loreen imali mesecima unapred programirane nastupe a svi ostali iskopirali ideju. Isto vidim da je momenat sa pokretima ruku iz Konstrinog nastupa inspirisao mnoge izvodjace da koriste slicno ili na ledu ili u nastupu. Doduse atraktivni i repetitivni pokreti dolaze iz K popa ali se ona prva setila ili sama intuitivno dosla do toga. Sad mnogi na Esc-u imaju te viralne momente.
 
Pa mislim da je 4. PF melodija bilo pre PZE, ali ideja da ovi izvodjaci gledaju ostalu konkurenciju iz iste godine i kopiraju je malo
... stretch🤣
 
A nisi cuo za salu? Ili samo ti imas pravo da se salis, pogotovo na fsc temama?
 
Ova pozadinska crvena boja mi nije baš odgovarajuća, ali svakako je nebitno, jer finala videti neće.
 
Baš je otvoreno finale, da je malo samo čistija situacija i u samom vrhu ovog drugog polufinala, i da imamo žiri, "bacio bih kocku" i kazao da idu u finale kao 🇮🇸 2022, ali ovako ne mogu baš... A da zaslužuju, zaslužuju, sa velikim "Z"! 😉
 
Back
Top