sm San Marino 2023: Piqued Jacks - Like An Animal

Ja mislim da će oni ovakve državice da vuku za rukav da uvek učestvuju jer se plaše nastavljanja trenda odustajanja ostalih ovamo istočnije, i da ćemo SM svakako gledati i dalje, a ne bi me iznenadilo da se pored Luksemburga vrati i Andora što napisa neko da postoji opcija.
A Kazahstan mislim da će kad tad da debituje.
Na mrežama se spekuliše o povratku Turske ne znam da li je to istina.. Vidim da je Lihtenštajn u nekim pregovorima za učestvovanje koliko sam pročitao na vikipediji. Zanimljivost je da je već šest zemalja potvrdilo učešće, kad pre 👀
 
Uvijek bude tako, ovih par standardnih već prije kraja tekućeg ESC-a objave planove za naredni.

Ali gdje su našli Luksić i Andora da se vraćaju na 100% tvt, delulu
 
Na mrežama se spekuliše o povratku Turske ne znam da li je to istina..
Pa to kao navodno ako smene Erdogana sad na izborima. U teoriji mi vraćanje uvek zvuči moguće, al u praksi ko zna...

Ali gdje su našli Luksić i Andora da se vraćaju na 100% tvt, delulu
Pa neko učestvuje jer ima stvarnu ambiciju, a takvi jer ih verovatno iza kulisa dovlače da popunjavaju blago opadajući spisak, a usput eto malo i da podsete svet na svoje postojanje, plasman abitan dok ima dovoljno para za učešće 🤷‍♂️
 
A potencijalno povlačenje očekujem od strane Gruzije, Letonije, Irske pa čak možda i San Marina.. Pitanje je da li će se Bugarska , CG i Mkd vratiti nakon svega
 
Pa ne znam, ne mogu ni svi da prodju, ipak je ovo takmicenje... neko mora i da ispadne
 
Ma ja sam u fazonu nek ide San Marino svake godine, cenim trud. Uvek pošalju nešto random.
Očekujem neku mrtvu zvezdu da ožive, tipa Holly Valence ili Natashu Bedingfield.
 
Prvo Senhit - "POW", pa sada legenda naša, naš BOG 🤠😎🙌 Serhat sa ultimate hitom "M.Y.K.O.N.O.S" 🇸🇲🇬🇷🇹🇷❤️

 

Attachments

  • IMG_20230512_145457.jpg
    IMG_20230512_145457.jpg
    3.6 MB · Views: 11
Bas me je zacudio povratak Luksemburga, jer mikro evropske drzave godinama vec nemaju neke zapazene rezultate...ovi nesrecnici koliko dugo ucestvuju, ni top 15 nisu doziveli na ESCu.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Luksemburg ima bolju reputaciju pa možda ih bar žiri pogura ako uspeju da se domognu finala.
 
Pitanje je dal ce Luksemburg uci u finale, zbog televotinga, mada ako bude brutalna pesma, sve je moguce.
 
Ne znam koliko je realno za očekivati da Luksemburg pošalje konkurentnu pesmu nakon 3 decenije odsustva. Ja očekujem nešto vrlo retro i prevaziđeno, no videćemo.
 
Mozda posalje neku francusku sansonu iz 50tih…pa se svi kolektivno vratimo u divno vreme muzike u 20tom veku.
 
Tačno je, u Luksemburgu je trenutno 1993. godina, a sledeće godine pošto se vraćaju na ESC nastavlja se računanje vremena i idu u 1994.
 
Malta je svoja 3 najbolja plasmana (2x2 i 1x3) zabelezila u eri cistog televotinga. Glasace se ako posalju dobru pesmu, svejedno nekom Gruzinu ili Srbinu da li je Luksemburg, Holandija ili Belgija.
 
Da mi je da doživim da Valentina Monetta po 5. put predstavlja 🇸🇲, 2024. godine sa jazz muzikom, u njenom pravom, izvornom stilu, jer ona je jazz muzičar prevashodno.. Onda bih mogao i da mrem, mogli biste da mi spremate daće krajem maja.. Ne bi više bilo razloga da živim.. Jedino bi mi bilo krivo što Ralph Siegel ne bi vrv u tom slučaju bio tu... :(
 
Back
Top