sm San Marino 2023: Piqued Jacks - Like An Animal

Uh...ne, ne i ne. Ruku na srce, nije mi na nivou one proslogodisnje katastrofe ali mi bas ne odgovara. Jedno ispadanje molicu.
 
Nije se poradilo na vokalu očito, još mi iritantnije zvuče one visoke deonice. Nažalost, San Marino ostaje sprdnja od države na ESC-u i zaista mi je prava misterija šta još uvek traže na istom, jer služe samo da popune broj učesnika.
 
Nije se poradilo na vokalu očito, još mi iritantnije zvuče one visoke deonice. Nažalost, San Marino ostaje sprdnja od države na ESC-u i zaista mi je prava misterija šta još uvek traže na istom, jer služe samo da popune broj učesnika.
Ala bi ti poizbacivao zemalja..ostalo bi ih 5.. :D
 
Ne bih. Na stranu što si ti promoter :sm: kao države sa izuzetno vrednim muzičkim doprinosom ESC-u kao takmičenju, jedino su mi oni višak, i to odavno. 🤣
 
AKPaoTg.jpg
 
Zvučali su mi bolje nego većina juče. Čak sam se na kraju ponadao da će se ipak plasirati u finale, iako ih tokom sezone nisam ni primećivao.
 
Zvučali su mi bolje nego većina juče. Čak sam se na kraju ponadao da će se ipak plasirati u finale, iako ih tokom sezone nisam ni primećivao.
I meni su zvučali najviše NON ESC juče zapravo.. A čak i izgledali..
 
Pesma mi je dobra u studio verziji, ali meni ono juče bilo na granici neslušljivog.
 
Gledam stresiraju se juče i nadaju se prolasku, ja u fazonu ma ko će za vas da glasa.
 
Ja ću ovo nastaviti povremeno slušati, u studijskoj verziji mi je ovo skroz okej za neku opskurnu sex playlistu, ima taj neki vajb lol
 
Da nije bilo Rumunije, rekao bih da je ovo poslednje mesto sto se tice drugog polufinala, ovako........i od loseg moze jos gore. Hvala Bogu pa ih necemo slusati veceras.
 
Ako se ovi mučenici ne povuku nakon ove krompirčine, onda stvarno ne znam. Besmislena ESC nacija, za puko popunjavanje broja učesnika.
 
Ja mislim da će oni ovakve državice da vuku za rukav da uvek učestvuju jer se plaše nastavljanja trenda odustajanja ostalih ovamo istočnije, i da ćemo SM svakako gledati i dalje, a ne bi me iznenadilo da se pored Luksemburga vrati i Andora što napisa neko da postoji opcija.
A Kazahstan mislim da će kad tad da debituje.
 
Back
Top