Serije

Vratio sam se jučer nakon duže pauze na Netflix i proždrnuo odmah prve tri epizode Baby Reindeer-a. Vrlo intrigantno, jedva čekam nastaviti danas.

Paralelno sam počeo gledati i meksičku La venganza de las Juanas/The five Juanas, dugo nisam pogledao ništa telenovelasto, a ovo je savršen spoj telenovela+krimi pa baš paše i vrlo je dinamično.
 
Završio sam s Baby Reindeerom i zbunjen sam - ne znam bih li žalio njega, nju, oboje ili nijednog 😬

Mislim da mi je najbolji lik serije njegova trans djevojka i volio bih da se uspio sabrati dovoljno da budu zajedno ipak.
 
У последње време слабо шта гледам на Нетфлику. Maxi исто ретко, чешће гледам поново старе сф серије на Аполону Stargate sg1, Stargate Atlantis. На Дизнију почео поново Revenge. Од новијих серија гледам (скидам с торента) серију Dark Matter. Делује ми засада добро.
 
Vi i Kev su pobeda života!!!

I da, Fiona tu krene već malo u tri kur*a da odlazi hahah
 
Vi i Kev su pobeda života!!!

I da, Fiona tu krene već malo u tri kur*a da odlazi hahah
A voleo sam i onu što je bila kod njih u hraniteljskoj porodici pa pobegla ona iz sekte 😂 šteta, taj lik je bio dobar kontrast 😂
 
Nije neko remek-djelo, ali vrlo gledljivo + vrijeme proleti. Solidno obrađena grozna tema zlostavljanja i silo*anja maloljetnica.

 
Stargate SG1 🥰 Atlantis nisam gledao nikad.
Морааааааш, супер је. Појављују се као гости главни глумци из СГ1, а Саманта Картер у 4. сезони глуми скоро целу сезону. Једино ти Stargate Universe не препоручујем. С разлогом је укинут после 2. сезоне.
 
Морааааааш, супер је. Појављују се као гости главни глумци из СГ1, а Саманта Картер у 4. сезони глуми скоро целу сезону. Једино ти Stargate Universe не препоручујем. С разлогом је укинут после 2. сезоне.
Rado bih gledao, ali nažalost ništa od toga nije dostupno na legalnim striming platformama gde živim :(
 
Kraj je brutalan, ali je ta scena u knjizi još brutalnija, bolesnija, malo su je oslabili, ali razumem zašto. Mada, mogli smo imati scenu na nivou red wedding-a
 
Pa tako sam nekako i ocekivao, pogotovo onu famoznu recenicu "majka te je odabrala da umres"

Elem, jel onaj sto je zadigo spavacici kraljici Alisent otac Rajnerine djece
 
Back
Top