Serije

Izabrani su showrunner-i za novu seriju o Hariju Poteru koja izlazi 2026. na HBO/ MAX.

IMG_8495.jpeg

Radili su zajedno na seriji Succession (fantastična serija) + je ovaj lik bio režiser u Igri prestola.
 
Završio sam Baby Reindeer i samo bih se poklonio Ričardu. Svaka čast. I za glumu, i za hrabrost da se ovoliko otvori celom svetu. Ja ništa bolje nisam gledao ne pamtim.
I ja krenuo juče da gledam, mogao bih sve epizode da odgledam u jednom dahu, ali sam rešio po dve dnevno, stvarno je*eno dobra serija!
 
Pa tako sam nekako i ocekivao, pogotovo onu famoznu recenicu "majka te je odabrala da umres"

Elem, jel onaj sto je zadigo spavacici kraljici Alisent otac Rajnerine djece
Otac Renirine dece je Harvin Strong, koga je ubio brat Laris, onaj bogalj koji kuje zavere. Kriston Kol (koji sada spava sa Alisent) je bio Renirin ljubavnik u mladosti, ali nisu imali decu.
 
Pustio sam Entrapped na Netflixu i odmah video da je to valjda izdvojena treća sezona serije Trapped? Je l' neko gledao? Da li da pauziram i krenem sa prve dve sezone, ili su nevezane?

Nije mi jasno zašto su tako izdvojili + vidim da broj epizoda nije isti kao kada je serija imala tv premijeru lol
 
Back
Top