si Slovenija 2022: LPS - Disko

ja čak ne znam ni ko je ovde favorit...

pa nek pošalju one dve BQL plavušice :ROFLMAO::ROFLMAO: što pokušavaju već koji put...
 
ja čak ne znam ni ko je ovde favorit...

pa nek pošalju one dve BQL plavušice :ROFLMAO::ROFLMAO: što pokušavaju već koji put...
I bolje kada nema izrazitog favorita, to su prava takmičenja onda.. :)

Ja lično mislim da će ovde favorit žirija biti Batista Cadillac - "Mim pravil" ili Manouche - "Si sama?"zbog izuzetnog vokala i interpretacije, a favorit publike LUMA - "All in" ili BQL - "Maj", stim što bih prednost dao BQL jer je na slovenačkom jeziku pa bi nešto više njih glasalo za to negoli za numeru na engleskom jeziku..
 
Prvi put slušam Slovence i ne mogu da verujem da Independiente nije završila u finalu, kakav turbo 🥰
Luma i July Jones jedino...
Ovi BQL su mi ok, ali za juniorsko izdanje 😵‍💫
 
Oni skoro nikad nisu izabrali favorita publikale kada je glasao i žiri.Čak i Nuša Derenda koja im je ostvarila najbolji plasman nije bila favorit publike.
 
  • Like
Reactions: Mrm
I meni se cini da ce manouche biti visoko kod zirija
 

Ova pesma je grower.
Baš kao i moja reakcija na ovog malog rozikastog.
najveći promašaj...pokrali sami sebe zbog relativnog uspeha iste takve pesme i para od pre par godina
prejadno
kopija
nezrelo
dosadno
besmisleno
ostaje bez finala ako odu
ende
 
BQL, Batista Cadillac, Hauptman i LPS najbolji što se mene tiče.
 
Je l' vama iskače na YT ovaj oglas stalno? 😁
Meni danima konstantno čuči u vrhu, BQL se baš bacili na oglašavanje izgleda, s obzirom da se na klik tu otvori njihov nastup sa predizbora.

Ne znam da li je onda u Sloveniji još gore s obzirom da meni u Srbiji iskače 🙄
 

Attachments

  • Screenshot_20220218-011847_YouTube.jpg
    Screenshot_20220218-011847_YouTube.jpg
    267.1 KB · Views: 5
najveći promašaj...pokrali sami sebe zbog relativnog uspeha iste takve pesme i para od pre par godina
prejadno
kopija
nezrelo
dosadno
besmisleno
ostaje bez finala ako odu
ende
Čekaj, zbunjen sam sada, pa obično se takve stvari nikada ne rade [stares in Joksimović]
 
preskusao sam cele numere 3 izvođača: july, hauptman i luma. i moram reći da iako su sve 3 dobre, july mi je pala ispod druge dve, a od ove druge dve hauptman mi je bila vrhunska uživancija za uho i oko, scena, kadrovi, a luma mi je neobična i interesantna, drugačija, originalna, a volim drugačije.
navijam za luma ili hauptman.
 
Back
Top