si Slovenija 2022: LPS - Disko

Meni je ta pjesma od July takav non event. Luma mi je od tih najbolja.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Girls can do anything je bengerčina.
 
Samo July priznajem, iako sam u predikcijama stavio one isprane zalagasper.
 
Mislim da treba konačno dobiti EMU i otići na esc BQL - Maj , ako ne oni onda July .
ende.
 
Prognoza: Manouche ili Luma uzimaju žiri, a BQL sigurno publiku



LUMAAll In
10​
BQLMaj
9​
David AmaroŠe vedno si lepa
7​
LPSDisko
7​
Stella SofiaTu in zdaj
7​
ManoucheSi sama?
6​
Batista CadillacMim pravil
6​
HauptmanSledim
6​
Gušti & LeyreNova romantika
6​
July JonesGirls Can Do Anything
5​
AnabelTendency
4​
Leya LeanneNaked
3​
 
Jao ja bih ovde englesku verziju zalegasper. Reklamiraju mi BQL ny YT - sa captionom je li ovo slovenska pesma za Eurosong - ispod zgodni mladići iz Slovenije BQL :cautious: :D . Mada i oni su mi QL, no ništa neće nadmašiti "Heart of gold", treba da se pomire više sa time!
 
Mislim da ipak pobjeđuju BQL.Mada s njima sigurno ispadaju.
 
Iako mi na osnovu isečaka ništa nije privuklo veliku pažnju, finale EME mi je sad zvučalo baš ugodno, veći deo je baš ok. Favoriti su mi Luma, odlična pesma, pre svega instrumental, na "Sebi" mi samo liči po žanru i možda malo atmosferi, ali mi nije to baš isto. Pored njih mi se jako dopada i "Nova romantika", pevljivo, njen glas je jako lep i pesma odiše nekom pozitivom, a jezik koji inače ne volim mi zvuči fino. Treći favoriti su mi Batista Cadillac, dobar vokal i kompozicija koja je bolja sa novim slušanjima.

Mia Guček nije nešto što me je raspametilo, ali je svakako zaslužila prolazak i solidan plasman. Inače, sudeći po ranijim izborima i čudnim odlukama u Sloveniji ne bi me iznenadilo da pobedi ova "Naked" recimo.
 
Back
Top