rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

A evo je i u Italiji u trendingu na yt, #49.. :D

Na Malti je #2
 
Hajp je super, samo da se ne počne sa posmatranjem kako naše predstavnice, tako i celog takmičenja kroz političku prizmu, a mnogi novinari, koji ne prate ESC to rade, a pojedine kolege čak na tome potenciraju... Samo da me ne zovu kao sagovornika, poremetiću im koncepciju...
 
Na konto ovog sa političkom prizmom, danas su čak i Vučića zapitkivali o Konstrakti i opoziciji, sva sreća pa je odmah rekao da "nema pojma za to" i izbegao odgovor, inače bi se Konstrakta ni kriva ni dužna našla između dve (predizborne) vatre.
 
Plašio sam se da će esc kanalu poslati fejl nastup...
 
Politizacija Konstrakte neće otići van granica ove zemlje, ali je svejedno sranje i to treba prestati da rade. Ok, možda bude himna nekog aprilskog prevrata, ali ako narod tako odluči, a ne Jelena Obućina.
 
Last edited:
Slušam sad Nobl iz "Triptiha", mislim da bi Konstrakta uspela da pobedi i sa ovom pesmom, jednostavno ima dovoljnu količinu otkačenosti i nastup bi sigurno bio u rangu ICS. Šteta što traje više od 3 minuta.
 
Кomentari na zvaničnom kanalu su zaista odlični. Kvote na kladionicama lagano padaju i tako. Ja vam kažem ovo će da se bori za pobedu
 
Jao, prekinite da je spominjete u kontekstu pobede, kad bude bila tipa 19. ću posečem vene
Bukvalno cu se ponadati...
Videh da je Alesiia objavila da je i Telemoveis ovako kidala po yt sirom Evrope i da se ne radujemo prerano.
 
Mislim da sa ovom pesmom nije moguće isključiti bilo koji plasman, od 1. do 101. mesta. Sve je moguće i ništa nije nemoguće. Vrlo neizvesno do maja.

Ono što je ipak sigurno, Srbija će biti zapažena na ESC-u, bez obzira na krajnji rezultat. Poslali smo nešto apsolutno jedinstveno i ja sam time i više nego zadovoljan.
 
Back
Top