rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Meni samo čudno kako to da su odmah poleteli da snime live-on-tape (rekoše danas?), a kao ima se vremena, smisliće se nešto.
Nije fora da live-on-tape bude copy-paste PZE nastupa, a onda u Torinu titlovi, dorade, promene, nova ludila, da nema veze jedno s drugim.
Ili to možda samo mene nervira, jer kao koga briga šta se spremalo za Torino ako dođe do toga da tog nastupa nema pa se pušta taj snimak.
Ali hoću da kažem, ne znam što su pohitali da odmah tejp snimaju.
 
Tekst na ekranima može da skrene pažnju sa izvođača, iako volim tu ideju.
 
Možda da urade nešto kao što su Italijani, da reči budu samo za TV gledaoce, a ne na led ekranima. Dakle, neke reči, a nešto u vidu crteža i simbola da se prikaže oko nje kao efekat.


 
Refren ima samo dve reci to ce lagano izgovoriti, jer su lake. Biti zdrava ce arena da peva 😍😍
 
A pesma mora onda ostati ista? Ne mogu izvesti npr. englesku verziju u Torinu ako je srpska verzija u backup nastupu ?
 
Ma može to da se menja do tamo nekog datuma. Rezervni snimak je nebitan ako neće biti pušten u etar za vreme Evrovizije u maju.
 
Ali koliko je samouvereno govorio da neeeeema sanse da ta pesma pobedi hahahaha

Jos nam stalno nabijao Lukasa iako smo sasvim očigledno predvideli da ce dobiti nulu od zirija.

Pa onda smaranje sa Zorijom a videlo da nema sanse ona da pobedi vec nedelju dana pred festival. Jednostavno je izgubila momentum
 
Jedino što me plaši ove godine je da nećemo imati upotpunjen doživljaj odlaska, priprema i boravka na Evroviziji iz perspektive izvođača kao sa HCN jer se Konstrakta na eksponira niti preterano koristi društvene mreže.
Plašim se koliko možemo uticati na nju u smislu da čuje mišljenje domaćih fanova i da možda eventualno nešto prilagodi.
Ovde ne treba ni na koji način da se utiče, treba joj pustiti da odradi sve kako misli - za HCN je bilo to drugačije jer je pesma sama po sebi šablonska i bilo je potrebno da se nekako istakne.

Kod ovakvih stvari bukvalno treba nju pustiti da uradi kako misli
 
Lukas scenario:

Ko je ovo želeo draga družbo,
Niko drugi, niko drugi, samo Turbo.
Od sabotaža do uhapšenog klavira,
Ništa ne pomaga, u Torinu Oskar svira.
 
Back
Top