rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Dobro @Choda, nejdnaki su kriterijumi, ne znam samo koji tačno ali ajde, ti vidi da se nivelišu ako može, mislim stvarno te ne razumem sada, šta je konkretno trebalo da se preduzme da Ukrajina ne pobedi..
Nema tu preduzimanja, konstatujemo cinjenice

Kriterijumi su ti da su u proteklim godinama Shum, Origo i slicne pesme bile top 5 na tvt, niko nista ne bi rekao
 
Good Morning Reaction GIF
 
Nema tu preduzimanja, konstatujemo cinjenice

Kriterijumi su ti da su u proteklim godinama Shum, Origo i slicne pesme bile top 5 na tvt, niko nista ne bi rekao

Ali jel ti sad slušaš sebe?
Ti pokušavaš da postaviš kriterijume kod televotinga? Kako možeš nekomnreći nefer si glasao, kakvi su vam to kriterijumi?
Šta treba žiri koji je Moldaviju stavio na samo dno da kaže za drugo mesto televotinga? Zašto je po tebi onda Moldavija po fer kriterijumu druga kod televotinga? 🤷‍♂️
 
Ali jel ti sad slušaš sebe?
Ti pokušavaš da postaviš kriterijume kod televotinga? Kako možeš nekomnreći nefer si glasao, kakvi su vam to kriterijumi?
Šta treba žiri koji je Moldaviju stavio na samo dno da kaže za drugo mesto televotinga? Zašto je po tebi onda Moldavija po fer kriterijumu druga kod televotinga? 🤷‍♂️
Greska, napisao sam tvt a mislio kod zirija*
 
A ja ti opet kažem @Choda, i d aje bila 15. sa žirijem pobedila bi, tako da je to malo bezveze i raspravljati, ali dobro..

I onda se meni vidi da sam dete 😂😂

Vriska.
Baš dete, slatko doduše, ali dete.. :)
 
A ja ti opet kažem @Choda, i d aje bila 15. sa žirijem pobedila bi, tako da je to malo bezveze i raspravljati, ali dobro..
Ne kapiras da se ovde prica o kontekstu cele price

Nadam se da shvatas da 439 poena publike apsolutno nikakav uticaj na rat u Ukrajini nema, samo doprinosi politizaciji takmicenja i obesmisljava sve ostale takmicare
 
E sad je stvarno vreme da zatvorim raspravu na ovu temu, rekli smo šta smo imali ja više nemam šta.. :)
 
Aman covece pobedila bi i da je bila poslednja kod zirija. Ovde se prica o uticaju politicke propagande na samo takmicenje, a ne o tome dal bi pobedila da je bila 25. ili 1.
Za uticaj politike na Evroviziju valjda znaš odavno još, ne znam šta te sada odjedared toliko zaprepašćuje.. Što je žiri Ukrajinu 2022. stavio na 4. mesto, piiih..
 
Ne kapiras da se ovde prica o kontekstu cele price

Nadam se da shvatas da 439 poena publike apsolutno nikakav uticaj na rat u Ukrajini nema, samo doprinosi politizaciji takmicenja i obesmisljava sve ostale takmicare
Ali šta ja treba sada da radim?
Da izvučem šta je pozitivno za pesmu koja je pobedila ili da "Surličem" ovde i "Dramim" na glasače širom Evrope kako su glasali? Meni to, izvini ali deluje u najmanju ruku suludo. :(
 
Dobro Mrm.Mislim da si dobar momak inače, ali znaš nekad da pretjeraš.
Konkretno sam preterao sa čime?
Što prihvatam glasove publike iz Evrope i čestitam pobedniku. Ok, neka ide na moju dušu. :)
 
Back
Top