rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Ono juce na exitu je bilo fantazija cista, zena je fenomen

Jeste, baš gledah na TV, svaka joj čast 🔥🌟
Ne znam kako sam propustio to na TV-u uživo da odgledam... :( Ali hvala Triptihu - odgledah na YT. Fenomenalna je! Suza mi je krenula kad sam čuo Te Deum. Definitivno mi je najdraži naš predstavnik na Evroviziji. ❤️
 
Isli smo na rizik i isplatio se samo tako😍 nadam se da cemo nastaviti sa eskperimentima i da cemo uskoro pobediti ponovo
 
Odlično, taman da oborimo rekord sa najmanje prijava, prošle godine 7 (ili koliko je već bilo), ove godine idemo na ispod 5 😍😍
 
Ne,naprotiv,zbog Konstrakte da se poveca interesovanje,I da se nastavi tradicija da u godini kada imamo super pesmu na ESC,imamo je I na JESC:2007 Molitva-Pisi mi 2015 Beauty Never Lies-Lenina Pesma 2019 Kruna-Podigni glas.
 
Sumnjam da će zbog konstrakte na ESC-u da se pojača interesovanje za JESC, pa povećalo se interesovanje za ESC i posle Hurricane pa nije za JESC već se dodatno smanjili. Ne znam dokle ćemo više da se blamiramo na JESC-u, taman sam se ponadao da ne učestvujemo.
 
Pa ne blamiramo se zapravo. Kakve pesme šaljemo super prolazimo jer nas vade nastupi.
 
Samo se nadam da se Ukrajina povlaci,da ne bi I u decembru morali da iskusimo politicku farsu sa njima.
 
Kao direktni finalista vrlo teško da će se povući.
 
Pretpostavljam da misli na JESC.

EDIT: Govoreći o Ukrajini...A i tematika se lepo uklopila..

 
Jao, sorry, na trenutak sam se opet vratio na ESC. Pa stvarno ako i dečje takmičenje mora da bude obojeno ukrajinskom propagandom onda ne znam...
 
@mahinalno Imamo teme posvećene televiziji, kao i offtopic temu.
 
Back
Top