rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Bila je na naslovnoj strani Vremena pre par nedelja :love:

Pages-from-VR-1637-NN2-719x1024.jpg



Ambrozićev intervju sa njom u tom broju:
https://www.vreme.com/vreme/nas-integritet-i-ideja-stekli-su-postovanje/
 
Isto dobar tekst iz Vremena

https://www.vreme.com/vreme/4594593/

"...Stoti put ćemo se svi hvaliti time što je neko iz naše ulice proveo sto godina samoće radeći nepoznat i često ismejan, pre nego što je osvojio svet. "
Takođe i
Naš sistem bez sistema čekaće novu žrtvu, koju će slaviti jedan dan, pre nego što počne da je osporava.
Dobar tekst.


Spomenula je taj Ambrozićev tekst na HRT u "Nedeljom u 2".
 
sjajni tekstovi, odn. intervju i analiza. posebno analiza. drago mi je zbog svega napisanog.
 
Za našu ženu iz naroda imam da kažem da je za mene naš najbolji predstavnik do sada. Nisam je skontao u preslušavanjima pesme za naš izbor jer sam poslušao 5-6 pesama od favorita nju sam preskočio (ono, ko je Konstrakta odjednom). Al nastup kad je došao na PZE odmah sam se prepalio.
 
Intervju u njenom omiljenom kaficu nakon dolaska iz Torina:


Intervju za dnevnik slovenacke televizije od pre nekoliko dana:

 
Jedan malo stariji video u kojem nasa Konstraktica uziva u svom omiljenom slatkisu :)

 
Imala je priliku da pokaze svoje rep vestine na festivalu u Umagu pre dve i po nedelje:


A pre nedelju dana je odgovarala i na kratka kviz pitanja dok je boravila u Crnoj Gori:

 
Izgleda da su joj brushalteri preveliki, ali ce ih ipak zadrzati ;)


Pre tri dana je otvorila i 54. Majsku izlozbu, pa je i tu dobila neke poklone.

 
Video zvani: sreća, sreća, radost! :D Gotovo najlepši momenti učešća Srbije na ESC-u.
Predlažem nadogradnju ovog videa da se dodaju sve dvanaestice koje smo ikada dobili, plus saopštavanje glasova publike od 2016. na ovamo (gde smo uvek znatno bolje prolazili nego kod žirija), zatim Konstrakta drži prvo mesto na tabeli prilično dugo i kao šlag na tortu, proglašenje pobednika 2007! :D
 
Back
Top