rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Što se Alisjinog mišljenja tiče, Zorja top 10 i Sara pobeda ni u njenom snu lol

A jasno je da će Konstry biti konfuzna mnogima.
 
Sta je rekla, trenurno nmg da pogledam
Da misli da će svi ostati zbunjeni, kul joj je, ali s obzirom na to da je znala ko je još bio u igri misli da smo mogli bolje da izaberemo (Sara ili Zorja)
 
Pa dobro, negde smo i sami znali da ce onima koji ne razumeju srpski Sara i Zorja biti pitkije i lakse uci u usi... Konstrakta je rizik koji smo jednom morali da pokusamo. Pa kako prodje, prodje.
 
Generalno se slažem sa njom, koliko god meni da se In Corpore Sano svidja. Kao što su neki već govorili (Ne sećam se ko, samo se sećam šta haha) treba nam eksperiment, ali ne i po svaku cenu.
 
Bravo za Konstraktu i ovoliki hajp po celoj Evropi za In corpore sano!Ovo ce nam biti najbolji plasman još od Željka Joksimovića 2012.A produkcija našeg izbora je vanserijska,u rangu Melodifestivalena,u poređenju sa onim hororom Beosong 2013,koji je stvarno niskobudžetni,porediti Beosong 2013 i PZE 2022 je kao porediti starog fiću iz 60-ih i najnoviji model Mercedesa.
 
Ali ona je ladno rekla za Saru da misli da je bilo winner potential 😬😒

Svakako, nije ishejtovala ovo, samo je istakla šta je realno nedostatak, a pohvalila dobre strane, i rekla da je čudno i nije za pobedu a da ima nešto, to je sve jasno.

Mislim, K je fakat fenomen i tek će da trenduje, i dobiće ona dovoljan hajp i od ESC kritičara i vlogera ovih, ja zapravo ne sumnjam u to, nego što ona reče upitna je reakcija na keca kod mase koja bude gledala prvi put lajv u Torinu i eventualno glasala.
 
Ali ona je ladno rekla za Saru da misli da je bilo winner potential 😬😒
To je bila njena prva reakcija na audio.

Stranci su po objavljivanju pesama mahom slušali (i reagovali) samo na tri prve favoritkinje, pa me ne čudi da su rezervisani ili zbunjeni.
 
Da, istina, bukvalno sve reakcije na K u ovom trenutku su sa Sarom, Zorjom, pa i Angellinom na umu.
 
Back
Top