rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Dobro, ipak nismo slali direktne prijetnje smrću članovima žirija i takmičarima kao neki izrevoltirani gledaoci
 
Na Twitteru se pojavila jedna zanimljiva fotografija favorita festivala sa natpisom "Seks - zdravlje - pravoslavlje" i zdravlje je pobedilo.

"Pa da, ma i seks je pobedio".

#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca
 
Ali ona je ladno rekla za Saru da misli da je bilo winner potential 😬😒
man GIF
 
Ja sam zadovoljan našim izborom, iako mi pre nedelju dana ni u ludilu nije bilo na pameti da bi ICS mogla da mi se dopadne toliko da pošaljem koji glas za nju. I dalje stojim pri tome da je ovo jako veliki eksperiment i da je prilično neizvesno kako će publika i žiri reagovati na ovo. Šta bude - biće, ako ništa drugo potpuno smo žanrovski i stilski promenili pravac u odnosu na sve što smo do sada slali, pa je u tom smislu to veliki plus. Vidim da smo na onim YT topovima uglavnom na dnu, što je i bilo očekivano, jer kod prosečnog slušaoca uvek prevagne taj WTF efekat.
 
Ove godine me stvarno zabole i za kladionice i za topove i za reakcije. Iako mi je cool, ne uspevam da se povezem do kraja sa pesmom, pa mi samim tim ni plasman nece biti bitan. Ako uspe da iznenadi i ostvari visok plasman - super zbog Srbije i zbog Konstry, ako ostvari najgori plasman - jbg sto smo pokvarili prosek zbog eksperimenta po svaku cenu, ali sta da se radi. Voleo bih da me pesma nahajpuje do maja kako bih sa uzbudjenjem pratio esc, ali po svemu sudeci necu imati nijedan razlog da ga pratim pogotovo jer me ni ostale drzave nisu odusevile svojim izborima.
 
Ja ponavljam necu da gledam kladionice uopste, jer prosle godine su me kladionice unistile.
 
Back
Top