rs Srbija 2023: Luke Black - Samo mi se spava

Ja od IDJ tv za ESC kontekst bih voleo da vidim Amnu (ona mi je preinteresantna, drugojačija 🤩), Albino (i on ima posebnu priču) , ali to je sve BIH, ne Srbija.. 😃
Oni već uveliko žive i rade u Beogradu, tako da sigurno dosad imaju uslov za naše državljanstvo.

Otvorena Srbija :love:
(Jedino što bi oni sami sigurno više voleli da idu za Bosnu...)
 
  • Love
Reactions: Mrm
Luke kao Dzamala, pobedio sa dva druga mesta a kako stvari stoje toliko ce i biti kontroverzan lol
 
Ma on treba da se usredsredi samo na usavršavanje performansa i vokala, bukvalno ništa drugo ne treba da ga interesuje, a kamoli komentari i kontroverze.
Veruj mi da je tako. Tog lika ne interesuje ništa drugo jer je zainteresovan samo za sebe. :D
 
Mislim da od usavršavanja vokala nema ništa. Peva tako kako peva i tu nema mnogo pomoći. Treba da pronađe način kako da taj svoj minus prikrije.
 
Pa ne mozemo da pričamo da je mitropolit kad nije. Onaj intervju gde je pričao kako je Evrovizija uzas to je on i njegov karakter, ovo poslednjih mesec dana je gluma i foliranje
 
Svi naši predstavnici su imali i imaće istu sudbinu. Tako da, ono... kao i ova opcija "ignore" na forumu, uključiti je i bye girl.
 
Samo neka on nama donese neki dobar plasman, pa kad to odradi neka se vrati na fabrička podešavanja. :D
 
Upravo to, bolje da ne pokrećemo opet temu njegovih karakternih osobina. :D
 
Pa ne mozemo da pričamo da je mitropolit kad nije. Onaj intervju gde je pričao kako je Evrovizija uzas to je on i njegov karakter, ovo poslednjih mesec dana je gluma i foliranje
Bože pa pričam i ja da je korporativno radno okruženje užas jad čemer zlo i naopako pa odem da radim u njemu još me plate lol je l' sam sad ja loša osoba?
Mislim ne brani mi se osoba koju ne poznajem, ali nerealno mi je da se uopšte procenjuje nečiji karakter na osnovu jedne rendom izjave.
 
@dodo

Šta se smeješ, hahha, pa Moldavija bi Nadeždu Biljić i Sandru Rešić "upakovala" tako da pobede televoting, garant... 🤩😁
 
Najjace u celoj prici oko Luke je to sto ce nakon esca da se vrati u podrum iz koga je izmigoljio na kratko i sto ce eventualno da pravi "veliku turneju po Kini pred hiljadu ljudi" :ROFLMAO: Luka jednostavno nema to sto ima Konstrakta i to je prosto tako.
 
Back
Top