rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

jel se zna nešto o tome kada izlazi revamp verzija na Spotify? 😭

Teško mi je da slušam ovu verziju kada da znam da postoji jedna orgazmickija
 
Vidim da nas mnogi postovaljaju u svojih top 10. Meni to deluje nestavrno.
A gledao sam danas jedan na yt prikuplja glasove ovih što nasnimavaju svoje topove a publiku glume ostali koji šalju svoje glasove ... i Srbija dobila 122 od "žirija" i preko 200 od ostalih .... prvo mesto zauzela ....rekoh sanjam :ROFLMAO:
 
Da se upišem i ja na temu. :D Meni je ovo definitivno omiljeni predstavnik Srbije do sada i jedva čekam da vidim šta su nam spremili u maju. Sećam se kako sam nonstop proveravao viral liste na Spotify-u da vidim kako stoji Džanum, nadam se da će se isto desiti i ovoj divnoj pesmi. 🌸
 
Za teju se samo nadam da se malo smire strasti da nas ne bi opet dijaspora bojtokovala lol
Mislim da hoce, jer su Breskvica i Teya javno dosta podrzavale jedna drugu, tako da ce to sigurno pomoci.
 
Evo ovako otprilike očekujem za nas glasove u pf:

Hrvatska - 10
Kipar - 4
Irska - 0
Litvanija - 4
Poljska - 6
Ukrajina - 0
Azerbejdžan - 8
Finska - 3
Australija - 5
Island - 4
Luksemburg - 5
Moldavija - 7
Portugal - 4
Slovenija - 10
Nemačka - 8
Švedska - 6
Velika Britanija - 1

ukupno: 85 poena


I samo da napomenem da sam prošle godine dao predikciju za Luke Black, i vrištali ste od smeha na taj komentar, a ispalo je da sam mu i ja tom predikcijom dao VIŠE poena čak.. :ROFLMAO:
 
Priznajem da sam sad preuranio, jer ima još 3 pesme u pf da se saznaju...možda ću korigovati ovo... :D
I možda od Hrvatske ipak 12, ali imam osećaj da će da razmene Hrv i Slo 12 u pf..
 
Priznajem da sam sad preuranio, jer ima još 3 pesme u pf da se saznaju...možda ću korigovati ovo... :D
I možda od Hrvatske ipak 12, ali imam osećaj da će da razmene Hrv i Slo 12 u pf..
Slovenija će Hrvatskoj, ali Hrvatska mora Srbiji ne zanima me alo
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ljudi, palo mi je na pamet nesto. Bilo bi lepo da Ogae Srbija organizuje neki meet and greet sa Teyom s obzirom da se posle dosta godina dogodilo da nas predstavlja neko za kim vlada veliko interesovanje fanova odnosno dosta ljudi je odusevljeno predstavnicom, cak mnogi kazu kako su imali isti ovakav osecaj oko Teye jedino kad je Šerifovićka išla na esc. Šta mislite @Miloš @Ivan ima li sanse da se organizuje nesto npr u nekom TC-u
 
Slovenija će Hrvatskoj, ali Hrvatska mora Srbiji ne zanima me alo
ova je bila na DORI gost, pesma bukvalno govori o hrvatskoj povijesti... :D
iako se meni Ramonda lično više dopada od Slovenije, deluje mi da će Hrv i Slo razmeniti u pf ovaj put, možda grešim...
 
Nego ko je dozvolio da nas emodzi nezvanicno postaje 🪻kakav je ovo jorgovan zelimo ramondu 🌸🌸

Tviterasi regulisite!!!!
:D to nije jorgovan to je zumbul....a ovaj pink cvet je još dalje po boji od ramonde...
 
Back
Top